reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciiisza

Kasiulek1984

Mamusia Blaneczki
Dołączył(a)
3 Grudzień 2010
Postów
112
Miasto
Piła
Co tam Kochane Laseczki coś umilkłyście troszku.
Mam pytanko mam siostyre w ciąży któa niestety pozabyła się wszystkiego już nie macie czasem na wydanie zbędnych rzeczy po waszych Maluszkach ? Z góry dziękuje buziaki
 
reklama
Cześć.
Ja tu zaglądam czasem, ale faktycznie totalna cisza się tu zrobiła :-(
Gratuluję ci ciociu ;-) A siostra spodziewa się chłopca czy dziewczynki?
Co u ciebie słychać?
 
Hej ja też czasami zaglądam,nawet jakiś czas temu napisałam post. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

P.s ja mam teraz małego Antosia ale niestety wszystkie rzeczy trafiają do mojej kuzynki,która za 4 tyg.ma termin.
 
A dziekuje chłopca będzie drugi chłopiec mam nadzieje ze bedzie wszysko dobrze ma niewydoloność szyjki i już 9 tyg leży w szpitalu a dopiero zaczęła 30tc.

A u mnie jakoś leci pomalutku praca dom -pracuje w Galerii więc zmiany późne godziny ale daje radę. Mała w przedszkolu więc nie jest tak najgorzej :)
 
Kasiulka, Blanka to już nie taka mała dziewczynka ;-) Niestety nie pomogę w kwestii ubranek dla chłopca - wszystkie przekazałam mojej kuzynce. Mam jeszcze jakieś ubranka dla dziewczynki ale to na większy rozmiar - jakieś 92-98. Mniejsze dostała druga kuzynka :tak:


Magda
, gratuluję synka! Ile ma miesięcy? Jak się chowa?

U nas też intensywnie. Witek chodzi już do szkoły, a Majka do przedszkola. W pracy sporo roboty, a jak wracam do domu to muszę ogarnąć lekcje z Witkiem i młodą zajć by nie przeszkadzała ;-) Dla siebie nie mam czasu :no: A tak mi się marzy kilka dni wolnego w ciszy i samotności :-D
 
Tak tak duża pannica z niej a gdzie chodzi do przedszkola> Blaneczka do 2 :) ja jestem na etapie szukania pracy i już wpadam w depresje siedząc w domu ale coż zrobić rynek pracy mamy taki a nie inny :(((( jak byscie wiedziały że gdzieś szukają dajcie znać Kochane Dziewczynki :laugh2: Madziula również Gratuluję Syneczka :)
 
Kasiulka Maja chodzi do przedszkola nr 12 na Górnym. Jak Blanka się zaaklimatyzowała? Były jakieś problemy z pójściem do przedszkola?
 
Monia żadnego od pierwszego dnia szła z uśmiechem i chyba jako jedyne dziecko nigdy nie płakała w przedszkolu :) także super jest zadowolona tylko treoszke kiepsko je
 
Nie martw się, podobno dzieci nie można zagłodzić ;-) Tak mi kiedyś powiedziała pediatra jak moja Majka nie chciała jeść. Nasze dziewczyny są w podobnym wieku, więc możemy porównać ich wagę i wzrost - zobaczymy, która dziewczyna jest szczuplejsza :tak: Moja Maja ma 100 cm i waży ok 15 kg. A ile ma Blanka?
 
reklama
Do góry