reklama

Ciiisza

Temat na forum 'Piła' rozpoczęty przez Kasiulek1984, 13 Listopad 2014.

1. Kasiulek1984

Kasiulek1984 Mamusia Blaneczki

Co tam Kochane Laseczki coś umilkłyście troszku.
    Mam pytanko mam siostyre w ciąży któa niestety pozabyła się wszystkiego już nie macie czasem na wydanie zbędnych rzeczy po waszych Maluszkach ? Z góry dziękuje buziaki

2. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Cześć.
    Ja tu zaglądam czasem, ale faktycznie totalna cisza się tu zrobiła :-(
    Gratuluję ci ciociu ;-) A siostra spodziewa się chłopca czy dziewczynki?
    Co u ciebie słychać?

3. reklama
  4. magda17011

magda17011 Fanka BB :)

Hej ja też czasami zaglądam,nawet jakiś czas temu napisałam post. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

P.s ja mam teraz małego Antosia ale niestety wszystkie rzeczy trafiają do mojej kuzynki,która za 4 tyg.ma termin.

5. Kasiulek1984

A dziekuje chłopca będzie drugi chłopiec mam nadzieje ze bedzie wszysko dobrze ma niewydoloność szyjki i już 9 tyg leży w szpitalu a dopiero zaczęła 30tc.

A u mnie jakoś leci pomalutku praca dom -pracuje w Galerii więc zmiany późne godziny ale daje radę. Mała w przedszkolu więc nie jest tak najgorzej :)

6. Monika77

Kasiulka, Blanka to już nie taka mała dziewczynka ;-) Niestety nie pomogę w kwestii ubranek dla chłopca - wszystkie przekazałam mojej kuzynce. Mam jeszcze jakieś ubranka dla dziewczynki ale to na większy rozmiar - jakieś 92-98. Mniejsze dostała druga kuzynka :tak:

Magda
    , gratuluję synka! Ile ma miesięcy? Jak się chowa?

U nas też intensywnie. Witek chodzi już do szkoły, a Majka do przedszkola. W pracy sporo roboty, a jak wracam do domu to muszę ogarnąć lekcje z Witkiem i młodą zajć by nie przeszkadzała ;-) Dla siebie nie mam czasu :no: A tak mi się marzy kilka dni wolnego w ciszy i samotności :-D

7. Kasiulek1984

Tak tak duża pannica z niej a gdzie chodzi do przedszkola> Blaneczka do 2 :) ja jestem na etapie szukania pracy i już wpadam w depresje siedząc w domu ale coż zrobić rynek pracy mamy taki a nie inny :(((( jak byscie wiedziały że gdzieś szukają dajcie znać Kochane Dziewczynki :laugh2: Madziula również Gratuluję Syneczka :)

8. Monika77

Kasiulka Maja chodzi do przedszkola nr 12 na Górnym. Jak Blanka się zaaklimatyzowała? Były jakieś problemy z pójściem do przedszkola?

9. Kasiulek1984

Monia żadnego od pierwszego dnia szła z uśmiechem i chyba jako jedyne dziecko nigdy nie płakała w przedszkolu :) także super jest zadowolona tylko treoszke kiepsko je

10. reklama
  11. Monika77

Nie martw się, podobno dzieci nie można zagłodzić ;-) Tak mi kiedyś powiedziała pediatra jak moja Majka nie chciała jeść. Nasze dziewczyny są w podobnym wieku, więc możemy porównać ich wagę i wzrost - zobaczymy, która dziewczyna jest szczuplejsza :tak: Moja Maja ma 100 cm i waży ok 15 kg. A ile ma Blanka?

12. Kasiulek1984

Mała też ma koło 100 cm rzeczy nowi na 116 już bo spodnie na 110 krótkie :) a waży 18-19 :) więc ma z czego chudnąć :)

Poleć forum