reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciiisza

Nie przesadzaj, to raczej moja Majka powinna przytyć :tak: Ale Blanka musi mieć długie nogi skoro masz już rzeczy na 116 :szok: Moja córa ma długie nogi ale nie aż tak :no: Na razie nosi 104.
 
reklama
niom 110 juz krótkie są :) rośnie rośnie ciut za szybko :) a jak u Was z zasypianem wieczorem? Bo mała jak się wyśpi w przedszkolu a śpią dwie godz to zasypia 22 22.30 makabreska
 
W naszym przedszkolu dzieci nie śpią tak długo - mają drzemkę ok 1 godz. Majka od dawna w domu już nie śpi w dzień, ale w przedszkolu raczej śpi (czasem nie zaśnie). Jednak tak przyzwyczaiła się do tych drzemek przedszkolnych, że czasem w weekend w południe jest nieco zmęczona, ale położy się na 5-10 min. i naładuje baterie. Za to codziennie w tygodniu wstaje parę minut po 6 (o 7 musi być już w przedszkolu) i wieczorem jest już zmęczona. O 20 dzieciaki mam łóżku (starszaka też) i praktycznie do 20:30 oboje śpią.
 
Jak u was minęły święta?

U nas dzieciaki uradowane bo dostały (częściowo) to co chciały dostać od Gwiazdora i nawet miały małe niespodzianki. Radochy cale mnóstwo.
 
Do góry