reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cipronex 25 tc

Dołączył(a)
27 Luty 2023
Postów
5
Witam, czy któraś z was brała cipronex w ciąży? Czy miałyście jakieś skutki uboczne? Czy wasze dzieci urodziły się zdrowe?
 
reklama
Jeśli lekarz zlecił to moim zdaniem powinnaś wziąć jeśli masz jakąś bakterie która zagraża dziecku
 
Mi lekarz miał zapisać ten antybiotyk w ciąży, ale mam na niego uczulenie, więc dostałam inny.
Ale skoro mi chciał przepisać, to można podawać :)

A dla spokoju sumienia możesz sprawdzić jaka ma czynna substancje i poszukać czy jest w kategorii leków B czy C.
 
reklama
ja na e coli dostalam Augmentin. Na Cipronex rowniez mam uczulenie, on jest chyba dość słabo tolerowany, natomiast podobno bezpieczny, bo przy kolejnej bakterii w moczu ostatnio tez proponowano mi Cipronex, no ale z racji uczulenia podali ostatecznie Amotaks.
 
Do góry