reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciśnienie w ciąży

nimitii

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
4 243
Miasto
Śląsk
Cześć dziewczyny!
zakładam nowy wątek bo chyba nie był poruszany. Jestem bardzo ciekawa jakie macie ciśnienie w ciąży? Mnie gin kazał mierzyć 3 razy dziennie i na razie średnio mam ciśnienie między 100/70 na 102 czyli niskie. A jakie wy macie?
 
reklama
ja też niskocieśnieniowiec ale to akurat w ciąży nie jest dużym problemem, człowiek po ścianach może chodzić co najwyżej:-D
Gorzej jak za wyskokie bo może to być oznaka stanu przedrzucawkowego, tak to się chyba po polsku nazywa, po angielsku pre-eclampsia.
Nimitii a lekarz mówił dlaczego masz tak często mierzyć? jakieś problemów w rodzienie?
 
no ja na ostatniej wizycie miałam 100/70, ja zawsze niskocisnieniowiec.....

no właśnie nimiti - czemu masz mierzyć?? takie ciśnienie jest przeciez ok....
 
Ja znowu w tej ciąży mam prawidłowe, czyli jakieś 120/70 bądź 130/80, puls tak 70-80, a w pierwszej ciąży miałam nadciśnienie, tylko, że ja przed pierwszą ciążą miałam nadciśnienie i się leczyłam. Po porodzie spokój, jak na razie.
 
Dzięki za odpowiedź, widze że moje ciśnienie nie jest niczym nadzwyczajnym. Teraz mierzyłam mam 96/66 na 100.
Kazał mi mierzyć, ponieważ na ostatniej wizycie tak strasznie sie stresowałam czy wszystko jest ok, że miałam bardzo wysokie.
Ale teraz już nie mam takiego.
 
U mnie 100 / 60 w porywach 110 / 70. raczej mam niskie ciśnienie, ale tata sytuacja w ciąży jest lepsza, niż ciśnienie za wysokie;)
 
reklama
Do góry