reklama

Ciuchy ciążowe - gdzie kupujecie?

reklama
Od
5 Styczeń 2014
Postów
1
Odpowiedzi
0
#12
cześć dziewczyny ja polecam sklep mummyandtummy jest tez na DaWandzie i allegro. Fajne ciuchy , nie bardzo drogie i młodzieżowe. Nie żałujcie sobie na kupowanie ciuchów w ciąży bo przecież w ciąży też chcecie wyglądać pięknie a po porodzie można takie ciuchy odsprzedać :)
 
Od
21 Listopad 2015
Postów
2
Odpowiedzi
0
#14
Ja ostatnio też sporo zjeździłam się po sklepach za ciuchami ciążowymi. Ale jak ktoś jest z Sosnowca lub okolic polecam sklepik na Modrzejowskiej w Sosnowcu /to jest w tym pasażu Promenada - przy fontannie/. Fajna sprzedawczyni pomogła mi dobrać fajną kurtkę zimową oraz spodnie ciążowe z pasem. A i ceny przyzwoite :) Dlatego polecam.
 
Od
14 Maj 2017
Postów
1
Odpowiedzi
0
#16
Ja swojego czasu kupowałam ubrania w sklepie Agnes w Warszawie. Kiedyś przypadkiem na niego trafiłam i teraz praktycznie wszystkie ubrania ciążowe są właśnie z tego sklepu. Naprawdę fajne gatunkowo, miłe w dotyku i wygodne, a przecież dla nas to najważniejsze :) Ostatnio otworzyli sklep internetowy i teraz nie muszę już nawet wychodzić z domu by kupić coś nowego: modnaciaza.pl polecam z całego serca. Przetestowałam i teraz trzymam się znanego :)
 
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry