reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuchy ciążowe - gdzie kupujecie?

reklama
cześć dziewczyny ja polecam sklep mummyandtummy jest tez na DaWandzie i allegro. Fajne ciuchy , nie bardzo drogie i młodzieżowe. Nie żałujcie sobie na kupowanie ciuchów w ciąży bo przecież w ciąży też chcecie wyglądać pięknie a po porodzie można takie ciuchy odsprzedać :)
 
Bardzo fajny sklep jest w Arkadach dla mam z ubraniami i dodatkami dla dzieci :) Kilka razy tak kupowałam i jestem zadowolona, fajne wnętrze i obsługa
 
Ja ostatnio też sporo zjeździłam się po sklepach za ciuchami ciążowymi. Ale jak ktoś jest z Sosnowca lub okolic polecam sklepik na Modrzejowskiej w Sosnowcu /to jest w tym pasażu Promenada - przy fontannie/. Fajna sprzedawczyni pomogła mi dobrać fajną kurtkę zimową oraz spodnie ciążowe z pasem. A i ceny przyzwoite :) Dlatego polecam.
 
Ja swojego czasu kupowałam ubrania w sklepie Agnes w Warszawie. Kiedyś przypadkiem na niego trafiłam i teraz praktycznie wszystkie ubrania ciążowe są właśnie z tego sklepu. Naprawdę fajne gatunkowo, miłe w dotyku i wygodne, a przecież dla nas to najważniejsze :) Ostatnio otworzyli sklep internetowy i teraz nie muszę już nawet wychodzić z domu by kupić coś nowego: modnaciaza.pl polecam z całego serca. Przetestowałam i teraz trzymam się znanego :)
 
Kobitki gdzie kupujecie ciuchy ciążowe? W miarę tanio
Ja zamawiałam getry na allegro i jeszcze w markecie. Te z marketu lepsze jakościowo. Biustonosze na allegro , a koszulki to nosze te sprzed ciąży , ewentualnie w Pepco kupuje większe. Moim zdaniem prócz getrów nie ma sensu kupowania jakiś specjalnych ubrań.
 
reklama
Ja bardzo polecam vinted, zarówno ciążowe jak i do karmienia ubrania można w fajnych cenach. Legginsy polecam z h&m.
 
Do góry