reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuchy ciążowe - gdzie kupujecie?

reklama
tanio to chyba najlepiej na allegro :-) ja generalnie nie mialam zadnych ciuchow ciazowych, w pierwszej ciazy chodzilam w dresach a w drugiej cala ciaze normalnie w jeansach i bluzkach
 
Ja też chodziłam w większości w soiich ciuchach (bluzki, sukienki, spódnice letnie)... ale jak brzuszek już naprawdę urósł, to pukiłam sobie jeansy, spodenki i spódniczkę w h&m mama (chociaż trochę drogo), a sukienkę jedną elegnacką w sklepie dla ciężarnych :)))
 
To zależy w jakich miesiącach będziesz miała już pokaźny brzuszek. Zakładam że latem więc ubrac się mozna tanio i łatwo. Leginsy i luźną tunikę np. ja miała jedne spodnie z wyprzedazy z h&m i tuniki
 
ja w ciazy glownie smigalam w legginsach i tunikach ktore nosze do tej pory a typowo ciazowych ciuchow mialam 3, jedne spodnie jak mi juz arbuz urosl w 8 mcu i dwie ksozulki z napisami "ciazowymi" bardziej dla szpanu niz z potrzeby.
 
też miałam jedną parę spodni typowo ciążowych ale i tak ich strasznie nie lubiłam bo mnie ten pas denerwował, a poza tym to latałam w leginsach i sukienkach takich normalnych tyle ze w kroju odcięte pod biustem. a bluzki to kupowałam takie dłuższe w większej rozmiarówce i rozciągliwe, w niektórych nadal śmigam.
 
Witam,

Ja mam 3 pary jeansów ciążowych ( rozmiar 40 ) kupionych w sklepie z odzieżą ciążową NIVENA w Magnolii ( już tego sklepu nie ma), Kupiłam je 3 lata temu i stwierdziłam że przydadzą się innej mamie ( przyszłej mamie ).
2 pary jeansów ( niebieskie i granatowe) długie ale skracane na wzrost 162 cm i 1 para - rybaczki.
Jeśli któraś z was jest zainteresowana - proszę o kontakt na e-mail: msowinska@poczta.fm
 
reklama
Jak tanio - to używki - na allegro i w secondhandach. Nowe, dobrej jakości i modne trudno by były tanie. Ja mam jednak sposób. Ponieważ kocham Happy Mum, a nie stać mnie na częste kupowanie u nich - wybieram sklep online, gdzie śledzę promocje i wyprzedaże. Bywam także na ich fanpejdżu więc jestem na bieżąco z obniżkami. Udało mi się już wiele oszczędzić, a dzięki temu mam w szafie same fajne i modne ciuchy i ani jednych ciązowych ogrodniczek czy dresów :)
 
Do góry