reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki ciążowe

reklama
Ja kupuje ubrania w H&M oraz w Happy Mum-maja fantastyczne jeansy,ktore kupuje się jedne na calutką ciąże. są jakoś tak uszyte,że jasne pod koniec są ciaśniejsze niz na poczatku,ale absolutnie nic nie pije,nie sciska,no i te materiały-leciutkie a jednoczeście wytrzymałe. Ja mam od nich 2 pary spodni( lniane i Jeansy) własnie Happy Mum jeszcze po Natalkowej ciązy i mam zamiar w nich chodzić i teraz bo wygladają jak nowe. baardzo polecam.
A jak ktos spodni nie lubi to polecam sukienki-super wygodne i tez dobre przez całą ciaze.
Ja uwazam,ze nie ma co wydawać morza kasy na te ciuchy bo to umówmy sie tylko na czas ciąży,a potem co z tym robić. Lepiej kupic kilka rzeczy ale dobre jakosciowo niz mase beznadziejnych szmat...a jest tego od groma i ceny tez spore bo zwykły t-shirt kosztuje koło 80-100zl.trzeba uważać.
O! i fajne są tez takie pasy ciażowe. Mozna wtedy nosic niektore bluzki z przed ciąży+ teaki pas na brzuch i juz nic nie widac i bardzo fajnie wyglada:)
 
Bardzo fajne ciuszki, az mnie kusi, zeby cos zamowic. Odebralabym sobie w polsce w kwietniu jak bede na swieta ;). Brzuch juz bedzie w sam raz!

Musze jednak przyznac, ze sa bardzo drogie w porownaniu z tymi w UK. Sa za to duzo ladniejsze.
 
Ciuchy z H&M to racja, zwłaszcza te pasy i bielizna. Miałam od nich świetne koszulki na ramiączkach, które miały tak jakby wszysty biustonosz i można było odpinać do karmienia. Bluzki też są fajne. Biustonosze do karmienia mają niewygodne, bo fiszbiny strasznie się wpijają.

Dziewczyny, ja myślę że w naszej sytuacji wcale nie musimy kupować konkretnie ciązowych ciuchów, bo okres kiedy brzuch bedzie duży przypadnie już na te cieplejsze dni i lato, więc zwykła tunika czy t-shirt albo legginsy wystarczą. Ja nie zamierzam kupowac jeansów bo pewnie ich nie użyję, zresztą teraz już mi w nich niewydgodnie. Najlepiej w legginsach ;)
 
hej dziewczyna ja ostatnio kupiłam sobie na allegro spodnie dresowe zpasem na brzuszek i jak narazie sie sprawdzaja, ogolnie dostępne rozmiary nawet dla tych większych . W kązdym razie ja znalazłam dla siebie. I cenowo dużo tansze niż normalnie w sklepie, ja zapłaciłam z przesyłką35zł a wsklepie widziałam takie spodnie za90wiec jest jednak róznica. U mnie w szegolności , bo nie wiem ile jeszcze popracuje a potem bedzie ciężko z kasą.
 
ja uwielbiam kupować ciuszki;):) hih w tamte wakacje nakupiłam sobie właśnie dużo takich dłuższych tunik do leginsów i teraz będą jak znalazł;) potem będę szukać czegoś na kwiecień na wesele a potem na czerwiec;)ojj w czerwcu to wydaje mi się ze już będę miała duży brzusio;)ta wasza stronka z tymi ciuszkami ciążowymi jest super;)
 
Ja nie wyobrażam sobie chodzić w leginsach.. czuje się w nich naga :nerd: no chyba, że po domu.. widziałam mase fajnych spodni, ale linki mam zapisane w domu, to wieczorkiem wstawie.
 
Super temacik dziewczynki:-)-ciuszki i zakupy to coś co ja lubię najbardziej:-D.Jak pojadę na prenatalne do Szczecina 28 stycznia to mam w planach shoping ,nie wiem czy się wyrobię ale ewentualnie pojadę na początku lutego ponownie może na wekend zatrzymamy się u mojej mamy i wtedy wpadnę do H&M- bo trzeba kupić koniecznie jeansy ciążowe,oczywiście zwiedzę całą galerię handlową:-):tak: -nie mieszczę się w żądne porteczki ledwo tylko w jedne rurki się wciskam i to dla tego,że są rozciągliwe:szok:.Brzuszek rośnie i niech rośnie na maxa-bardzo mnie to cieszy:-) Załączam stronke z fajnymi spodenkami są jeansy i sztruksy- wszystkie rurki i bardzo tanie ,aż dziwne (są po dwa kolorki ciemniejsze i jaśniejsze) i różniaste rozmiarki od xs-do xxl,mają tam równiez ciążowe jeansowe spódniczki-jeśli kogoś interesuje :
SPODNIE CIĄŻOWE SZTRUKS *RURKI* rozmiar S (1411896094) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
SPODNIE CIĄŻOWE JEANS RURKI GRANAT M (1420408322) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Do góry