reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki ciążowe

MUCHA Twojego zdjecia jakos nie moge znalezc a wy AGA i corcia super wygladalyscie zaraz po porodzie!

moja corcia tez byla czysciutka, moze dlatego ze wody mi odeszly na moment przed partymi...

i w niemczech tez sie dzieci nie kapie po porodzie tylko wyciera i tez polecaja kapiele niemowlat raz w tygodniu...ja nie kapalam Lusi co dzien ani tez nie raz w tygodniu tylko,wyposrodkowalam i teraz chyba tez tak bede robic...
 
reklama
Co do gazu rozweselającego to wklejałam linka gdzieś ( nie pamiętam gdzie, chyba na wątku porodowym) w Polsce tez jest dostępny, np. w szpitalu we Wrocławiu.
Aga i Mucha pieknę te Wasze skarby :-)
 
Bishopka, teraz jest piękniejsza, wtedy wyglądała dziwnie :-D. No może do wczoraj była piękniejsza, bo na urodziny zafundowałam jej obcięcie włosów golarką :-D.
 
maggie, łe jezu miała je strasznie nierówne, chce żeby w końcu wyglądała jak dziewczynka z gęstymi włosami a nie jakimiś pipkami na głowie, więc postanowiłam 'orżnąć' na równo i niech se rośnie na nowo :-D.
 
reklama
maggie, dzięki! :-D. Ale to da jej dobra, 2 tygodnie będzie dziwnie wyglądać, a potem już cacy. Do wczoraj miała na czubku krótkie (ok 2-3cm) a z tyłu ok 7-8cm. Wyglądało to nie za fajnie i jakby miała liche włosy...
 
Do góry