reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki ciążowe

reklama
Dziewczyny jak Wam się podoba ta sukienka?
Sukienka ciążowa - Romance ecru | Sukienki ciążowe | Sesile.pl
Będziemy brać ślub cywilny i tak myślałam o tej sukience? Co o niej myślicie?
Nie będzie żadnej imprezy tylko ja , mój M. i świadkowie więc myślę ,że taka skromna wystarczy.
Prawdziwe wesele może zrobimy razem z chrzcinami.
Czekam na Wasze opinie lub inne sugestie:)
 
maggie ta jest super :-). Wbiłam przed chwilą w googlach suknie ślubne ciążowe :szok: o masakra dziewczęta. W życiu bym tradycyjnej nie założyła. Maggi my też się do tego ślubu zbieramy ale jakoś się nie możemy zebrać :-)
 
Dzięki. Właśnie też pomyślałam ,że później też w niej wyjdę. Tylko jaki rozmiar mam teraz zamówić? Orientujecie się jakie są te rozmiary ubrań ciążowych? Normalnie noszę 38- 40..
 
Oli ja od miesiąca jadę do urzędu po odpis aktu urodzenia i jakoś nie mogę dotrzeć:) Mój M. na szczęście nie potrzebuje bo weźmiemy ślub w jego urzędzie. Bo tak to by to trwało rok:)
 
reklama
maggi z tym jest problem, bo mi np w poprzedniej ciąży tylko brzuch urósł i kupowałam ciążowe rzeczy na 36 nadal i tuniki w normalnych sklepach też. Ale znam ciąże gdzie dziewczyny wszędzie tyją więc nie wiadomo jak zamówić. Chyba lepiej na ostatnią chwilę.

No my już ze 3 lata tak ten ślub bierzemy. Już ze 3 razy przekładaliśmy:-D
 
Do góry