reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2008' rozpoczęty przez L4dY-bIrd, 26 Wrzesień 2007.

1. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Wątek jak najbardziej potrzebny :tak:;-)

Będziemy sobie tutaj plotkować , pomagać i zachwycać sie zakupowym szaleństwem
    :-p:cool2:

2. Puchatka

Puchatka Majowe mamy'08

no takiego wątku zdecydowanie by nie mogło zabraknąć w końcu te zakupki to jedna z najprzyjemniejszych części naszego stanu :tak::tak: ja przyznam szczerze już nie mogę sie doczekać kiedy w końcu będę mogła coś kupić choc od strony finansowej to będzie zdecydowana masakra naszego budżetu:-D
    poza tym mam pytanie do Was do dziewczynki o zakupy na allegro bo jakoś nigdy nie mogłam sie dotąd zebrać ani przełamać ale chyba to miejsce gdzie na spokojnie można wyszukać coś korzystnego ?? i zaczyna mnie szczerze mówiąc kusić:sorry2:

3. reklama
  4. AnnieLo

AnnieLo Majowe mamy'08

Ja duzo pewnie nie bede musiala kupic, bo mam wszystko po Leu... ;-)
    Ale jedno jest pewne, bede musiala kupic taki podwojny wozek, z czego bardzo sie ciesze no i rozeznanie trzeba bedzie zrobic dobre, zeby odpowiedni znalezc... Takie poszukiwania (skarbow) lubie bardziej od samego zakupu. :laugh2:
    No, a jesli rzeczywiscie bedzie dziewczynka to "slodkich" ciuszkow tez kupimy. ;-)

5. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

6. AnnieLo

AnnieLo Majowe mamy'08

Minka - cos ten link nie dziala... :no:

7. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Ja mam zamiar kupic sobie te o to butki.Jest to na razie zakup dla mamy ciezarnej ktora w ciazy tez musi o siebie dbac:tak::-D:-D:-D:-D
    ELEGANCKIE kozaki BIAŁE ocieplane Roz. 41 (20160 (246812421) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

a jesli chodzi o zakupy na Allegro to kupilam kilka rzeczy i zawsze wszytsko bylo ok:tak:ostatnim miom zakupem ktory w tym tygodniu do mnie dotarl byl odkurzacz 2000 watt:tak::-)dzis tez przegladalam takie rzeczy jak podklady po porodowe,majteczki z siateczki do podkladow itd....:-);-)

8. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

9. isia_83

isia_83 Fanka BB :)

Dziewczyny, ja z mamuś czerwcowych 2007 więc trochę nie pasuję, ale mimo to się wtrącę na słówko ;-);-) Jeśli chodzi o Allegro to po prostu wszystko, ale to wszystko dla Staśka tam kupiłam przed jego narodzinami, włącznie z wózkiem :tak:. No i dla siebie do porodu. Tak w ogóle to stamtąd się dowiedziałam o wielu potrzebnych rzeczach, o których nie miałam pojęcia :-D Niektóre wcale się nie przydały, jak się później okazało, ale większość zdecydowanie trafiona. Bardzo to się opłaca, ale pod warunkiem, że kupuje się kilka rzeczy u jednego sprzedawcy.
    Pozdrawiam majóweczki :-D:-D

10. reklama
  11. minka_12

ja oglądam łóżeczka tylko turystyczne wchodzi u nas w gre, bo my wiecznie podróżujemy ;-) i na pewno chce kupic wózek GRACO TRAVEL jeżeli sie uda to bezpośrenio z USA kupić, bo taniej i to o wiele...

Graco: Suite Solutions Pack 'n Play Playard 9A00BKR

12. minka_12

iwonka znowu cos mi nie wychodzi wstawianie linku, jakbys mogła poprawic?? plisssss

Poleć forum