reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Iwonka- przepraszam nie dostrzegłam twojego posta:zawstydzona/y:
JDLT nie pasuja do Jixinów ani Lego. Inaczej na pewno kupiłam bym zestaw z dinozaurami.
Te cegły to też jeszcze nie takie. Tamte są takie mniej więcej jak Hemar tylko duuuuze
Cosmo- mój Miku ma taki zestaw Wadera, taka obwodnicę i wcale się już nią nie bawi.
Potrącał te przęsła z wiaduktu i wszystko leciało, robiliśmy wiec tylko trasę naziemną aż w końcu i tak stracił zainteresowanie.Gdzieś od grudnia do marca była w użyciu. Jak trochę podrośnie to mu wyciągnę znowu. Na taki zestaw jak twój to nie mam pokoju, musiałbym ściany wyburzyć;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurcze to teraz nie wiem jakie ma klocki te z zoo,czy te jdlt czy jixin:sorry2::baffled:

Dinopociąg oczywiście fascynuje moje dziewczynki:tak:,tylko ceny szok.Ten za 149zł ma tylko 3 dinozaury,nazbierać całą kolekcje to ładna kwota wyjdzie.:sorry2:

Jeszcze kucyki pony te nowe by chciały.
 
Iwonka- W zeszłym roku kupowałaś jdlt:tak: Więc dinozaury będą pasować.

Mam podobne zdanie co do dinopociagu. Taki marny zestaw, za taka kasę. nawet nie wygląda to porządnie.
 
Ostatnia edycja:
Iwonka Kondzio tez lubi te bajke dinopociag ale nie wiem czy bawil by sie dinozarami,znajomi maja i jakos niet.ale lubi cala rodzine peppe pig.kolezanka ma taki zestaw i tak sobie fajnie rozklada,dziala jego wyobraznia:tak:myslalm o klockach wlasnie jakis,mam juz taki zeszyt z dlugopisem.jak sie nacisnie to mowi co to jest:tak:jest sporo obrazkow,musze dokupic jeszcze inna czesc.tatus dowalil w ogole prezent dla niego,myyslal o wii:baffled:stwierdzialm ze jeszcze tv by musial wiec sobie mam nadzieje odpuscil.ostatnio bylismy u znajomych i ich corka grala(taka jak Kondzio)oczywiscie moje chlopaki zafascynowane,trudno powiedziecv ktory bardziej.sasiadka ma tez to WII i Kondzio z nosem na oknie patrzy na nia:baffled:ja uwazam ze to za drogi,duzy prezent,zupelnie nie do wieku.
 
Kwiateczek o czym piszesz? o grach typu play station 3 lub Xbox:confused: jesli tak to powoem ci że to jest zarabiste .My mamy PS3 tzn tescie kupili i sobie wypożyczamy co jakis czas. świetne gry gdzie dzieciaki są w ruchu,ja mam płytę z tańcem,teraz zakupuje fitness,boks, tenis inne sporty,noo dosłownie wszystko a efekt wspaniały. .Najbardziej poki co pdoba sie dzieciakom gra eye pet. wirtualne zwierzątko ktorym trzeba sie zajmowac,w wygląda to tak jak sie patrzy w tv że ten zwierzak chodzi po mojej podłodze.:-D:tak:

Szopek a skąd wiesz że to te? Jixin nie robi serii zoo? Bo ja jeszcze nie sprawdzałam,zaraz zerkne.
 
Szopek Zuzka ma te zwykłe polskie klocki bez pociągu z kilkoma autami, choć bardziej kręcą ją w tej chwili te
WAFLE KLOCKI KONSTRUKCYJNE PRZETRZENNE 60 el. MEGA (1889026892) - Aukcje internetowe Allegro chyba w końcu do nich dorosła, w sumie mi się też podobają fajne rzeczy można zrobić tylko ich mało ma.
Oglądam i podziwiam.
My jesteśmy sprzeczni z P. w sprawie zabawek, on twierdzi że to co ma to za dużo, tylko nie bierze pod uwagę ze może nasze dziecko dojrzewa i juz nie potrzebuje dzieciowych co jej zabawki wg. mnie stawia w świetle ubogiego asortymentu. Z drugiej strony czasem mam wrażenie że mnie bardziej cieszą te zabawki niż Zuzkę.
Ale na Mikolaja czekamy:tak:
 
Iwonka tak o te gre mi chodzi Wii :TAK:CZY JAKOS SIE TO NAZYWA.JA Z TECHNOLOGIA TROCHE NA BAKIER JESTEM.G ostatnio wlasnie zobaczylreportaz na temat szpitala i dzieci:tak:cos z ciezkimi chorobami.tam wlasnie lakarz powiedzial jak dzieci sie zmienily przy tej gze:tak:pokazali chlopaka ze 14 lat,nie mial jednej nogi,kilka tyg wczesniej nawet nie wstawal a teraz skacze na jednej nodz by do tego pokoju przejsc gdzie jest gra.Dziewczynka 10letnia mowila ze po niektorych grach ma zakwasy:-D.OTO CHODZI,O RUCH I LECZENIE:tak:Gry nie sa takie tanie,trzeba naprawde uwazac na to co sie bierze.Nasi znajomi maja taka gre co trzeba sie bic az ludzik spadnie z maty:sorry:nazywaja ja ATY ATY i corka jej gra.taka jest jak Kondzio.moje dziecko jak to zobaczylo to malo tv im nie rozwalilo:-D ALE NIE SADZE ZE TA gra jest dobra dla niego,potem bedzie okladal dzieci:baffled:oni nie maja wlasnie takich gier do wieku tylko bardziej do siebie,jakis golf,boks itd chyba w zestawie bylo.Ty jak widze masz gry dla nich odpowiednie.ja sie boje o Kondzia bo to chlopak i narwany wiec nie chce miec potem problemow juz zawszesnie:sorry2:

Sylwia u Kondzia w przedszkolu sa podobne te klocki,dzieci bardzo chetnie nimi sie bawia,konstruuja telefony,widzialm ostatnio a potem lataja po pokoju i gadaja:-D:-Dtamte sa rozne,male ,wiekszee,podluzne itd.
 
Sylwia te klocki wafle tez sie podobają moim dziewczynom,zawsze z nich budują smoki jak jesteśmy na takim jednym placu zabaw.

Kwiateczek ,to prawda z tymi zakwasami:tak:a tez reportaż też oglądałam.
 
mialam nie opuszczac watku, totez sie wtrace ;-) JDLT pasuja do jixina i duplo :-) sprzedajemy tego mase. jdlt ciut ciezej na poczatku sie lacza, ale pasuja i chwile potem sie wyrabiaja. sami mamy rozne zestawy, wlasnie jdlt zoo, jixina - straz pozarna i pociag (happy country chyba), a jeszcze chyba smily play taki duzy zestaw farma :-) wszystko pasi.

macie fajne pomysly na prezenty.. fajoski ten tor wadera, nie widzialam tego! moj co prawda jest chory na glowe ;-) i bawi sie wylacznie autami, resorakow mamy z tysiac i ciagle im malo! uklada tory w domu i jezdzi, ale i sciany, i meble sluza za podloze ;-) i rysowac lubi. no i hitem jest rowerek biegowy, dostal na urodziny w maju i sie z nim nie rozstaje, zaden spacer nie moze sie odbyc bez rowerka. kto nie ma - polecam :-) pedzi jak szalony :-) ciesze sie z drugiego - tzn tego first bike'a, bo sie ciagle kloca z Filipem (ktory ma duzy rower, na pedaly). no i zostanie cos dla Felka, bo ten Maksa juz jest ostro zajechany :-D
 
reklama
Moja kolezanka ma tez te ZOO klocki oraz straż i tomka ale niestety nie pasują:sorry2:

Rowerek biegowy mamy,kupiłam Klaudii ale jeżdzi na nim tylko siostra;-):tak:

Aenye gratuluje wygranej,podaj link do sklepu:tak:
 
Do góry