reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Wigma

Majowe mamy'08
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Witam majóweczki
Ja też juz zaczęłam oglądac na allegro rzeczy dla naszego dzidziusia jest mnóstwo fajnych rzeczy. Moja przyjaciółka prawie wszystko kupiła na allegro dla siebie i dizidzi i była zadowolona. Ja jednak wolę łóżeczko drewniane i zastanawiałam się nad wózkiem.Zdecydowaliśmy z mężem że kupimy spacerówkę z gondolą

reklama

Polka27

Mamusia Zosi
Miasto
Stargard
Rozwiązania
0
iwonka widziałam na allegro już wszystkie kojce i łóżeczka ale tamto jest nie do pobicia naprawdę i te falbaneczki ;-) pokazałam je wczoraj swojemu mężowi również mu sie spodobało, po prostu piękne. Wszystkie inne też nie są złe ale nie są:no: tak dopieszczone jak tamten kojec.

Polka27

Mamusia Zosi
Miasto
Stargard
Rozwiązania
0
minka, jak masz jeszcze coś ciekawego to ja chętnie luknę, co do wózka to już yeż mam upatrzony Quinny Buzz. Z kojcami trafiłaś normalnie w 10 - tkę:-)

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Co do wózków to ja jestem bardzo za Graco Travel System rewelacyjnie sie sprawdziły przy moim pierworodnym i na pewno nie bede próbować innego. Wiktor w 1 wózku jeździł 3,5 roku ;-) Tylko nie wiem jak sprawdzaja sie te wózeczki Greco zakupione w Polsce jak kupowałam w USA... i tym razem też tam chce zakupić

Polka27

Mamusia Zosi
Miasto
Stargard
Rozwiązania
0
minka, ja wybrałam ten wózek ze względu na łatwość składania go i lekkość, niestety mieszkam na 3 piętrze i muszę kombinować, jak bym mieszkała w domku to bym kupiła sobie inglesine classic balestrino one są piękne.

minka_12

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
hmm piękne może i są, ale praktycznie?? no nie wiem

Graco waży 8-9kg + nosidło dla niemowlaka, ale rzadko go uzywałam składa sie 1 ręką i mieści sie w bagażniku praktycznie każdego auta ;-)

ale ten wózeczek co wybrałas ładny ;-) niestety nie wiem jak w praktyce

minka_12

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
a i te ceny?? koszmar... w głębokim wóżku to dziecko bedzie jeździć max do 6-7 miesiąca :szok: jak wogóle bedzie przecież to będzie maj ;-)
ja mam w stanie idealnym fotelik samochodowy, który idealnie współgra z wózkiem wiec zamierzam tylko wóżeczek kupic ;-)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Ciuszki Potrzebuję porady 2
M Ciuszki h&m Potrzebuję porady 5
P Ciuszki i artykuły dla maluszka Przyszłe mamy 1
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
S Ciążowe ciuszki Potrzebuję porady 20
X Ubranka Potrzebuję porady 4
pinkaaa Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października! Noworodek 2
E II trymestr i wyprawka Ciąża, poród, połóg 30
B Fajne ciuszki dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Śląsk 0
weronikabp Bielizna i ciuszki ciążowe Ciąża, poród, połóg 4
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
T ciuszki do sprzedania 0-3 i 3-6 miesiecy link ze zdjeciami Łódź 0
Motylek09 Proszę o pomoc. Przyjmę ciuszki i akcesoria dla chłopczyka0-24mc Możesz pomóc...zobacz 0
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
Mama Helenki ciuszki dla dziewczynki H&M NEXT 5-10zł 86-92 Ogłoszenia - Warszawa 0
M ciuszki po niemowlaku Piła 2
Marcelinaa Ciuszki ciążowe Dzieci urodzone w sierpniu 2011 370
19Martus91 ciuszki Niemowlaki 21
B ciuszki na chrzest ? Archiwum mam wrześniowych'10 0
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
Roni21 ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech Dzieci urodzone w lipcu 2008 5663
karola2007 male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow Dzieci urodzone w styczniu 2007 3597
..aenye ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 6936
mycha12 Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2351
D Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 1607
kittek Cudeńka Judysi Dzieci urodzone w kwietniu 2010 2
G Cudeńka dla naszych Pociech:) Dzieci urodzone w grudniu 2009 1149
E Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo... Archiwum mam siedzących w domu 53
an.eta Wózki Wrześniówki 2020 85
Straciatella Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy Sierpniowe mamy 2020 54
Agunia1401 Wózki Marcóweczki 2020 2
Ennis92 Wózki Lipcowe mamy 2019 298
Ewela2805 Wózki Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Wózki i foteliki samochodowe Grudniowe mamy 2018 3
zielonooka90 Wózki-modele/opinie Październikowe mamy 2018 52
A Jaki wózek? Coneco Primavera czy Coletto Florino? Potrzebuję porady 2
oliwiapatrycja Wózki /foteliki samochodowe Sierpniowe mamy 2018 50
Margana Wózki/foteliki samochodowe Lipcowe mamy 2018 194
A Wózki Silver Cross - opinie Plotki wózkowo - koleżeńskie 3
Przyszlamama89 Dziewczyny jakie polecacie wózki Potrzebuję porady 149
caltha Wózki, foteliki Majowe mamy 2018 78
Paulina_Austria Wyprawka - wózki i foteliki Kwietniowe mamy 2018 50
braneta Wózki i foteliki samochodowe Marcowe mamy 2018 41
S Wózki retro Potrzebuję porady 3
michasia30 Wózki dla dwójki w rożnym wieku. Styczniowe mamy 2018 26
pieszczoszka1988 Wózki Dzieci urodzone w grudniu 2017 184
A Wózki dziecięce Potrzebuję porady 13
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Czoperka Wózki styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2017 298
Miciur-ka Wózki , wyprawka i inne Dzieci urodzone w lutym 2017 1081