reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Kobietki nie mam jeszcze łóżeczka... zabieram się zaraz za poszukiwania na allegro jakiegos ładnego i najlepiej z szufladą :tak:

pola a byłaś w kajtku ? wiesz ja myślałam że maja tam strasznie drogo ale powiem ci że jestem w szoku na allegro ogladałam łóżeczko za ponad 400 a tam maja to samo za 320 ,jestem mile zaskoczona :-)
 
reklama
pola a byłaś w kajtku ? wiesz ja myślałam że maja tam strasznie drogo ale powiem ci że jestem w szoku na allegro ogladałam łóżeczko za ponad 400 a tam maja to samo za 320 ,jestem mile zaskoczona :-)

W takim razie najpierw podjadę do Kajtka i dopiero wtedy kupię
 
a wkleje cos tam, co pokupowalam, bo jakos sie nie chwalilam nigdy ;-) a ostatnio mi nawet sie zakupki udaly (i to w wiekszosci w super cenach :-D ), bo zazwyczaj mnie przelicytowuja, jak mi na czyms zalezy :crazy:

---Bluzeczki NEXT I INNE***4szt-roz.0-3msc (348894081) - Aukcje internetowe Allegro

Nowy dresik H&M (344191730) - Aukcje internetowe Allegro

==== super pajac DISNEY KUBUŚ r.68 ====== (344169741) - Aukcje internetowe Allegro

2 bluzeczki (5-10-15 i H&M) + spodenki gratis (342099524) - Aukcje internetowe Allegro

GAP kombinezon błekitny welurkowy 50/56 (345685263) - Aukcje internetowe Allegro

trójpak pajacyków dla chłopca (332897889) - Aukcje internetowe Allegro

CZTERY PARY ŚPIOSZKÓW (336064385) - Aukcje internetowe Allegro

SLICZNE BODY - 2 SZTUKI - OKAZJA !!!!!!!! (335216782) - Aukcje internetowe Allegro

hehe, to w sumie wszystko, co kupilam na allegro dla Massimo :-) w ogole jestem mega zaskoczona, bo rzadko kupuje uzywane rzeczy na allegro, a to, co juz zdazylo przyjsc, jest nic nie zniszczone, pachnace, i do wszystkiego mam gratisy!! szok :szok: :-D
 
reklama
Do góry