reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
waga nie jest u nas problemem bo choć mieszkamy w bloku to na niskim parterze więc nie będzie opcji z targaniem go po schodach ale jeszcze i tak muszę go dorwać w jakimś sklepie i obejrzeć z wszystkich stron:tak::tak:
 
Ja gdybym miała kupować wózek, a pewnie nie będę:-(, bo poprzedni jeszcze jeździ, Galeria1 kupiłabym taki ze skrętnymi kołami. Jak dzidzia jest mała, to nie ma to dużego znaczenia, ale jak taki bobas ma już swoje kilogramy to stasznie trudno się takim wózkiem skręca. Niestety nie wzięłam tego pod uwagę przy zakupie wózka i muszę się jeszcze czasami z nim męczyć.
 
a co myślicie o takim wózku?? FOCUS NOWALEX oczywiście chciałabym go zobaczyc na żywo bo to zawsze inaczej ale wizualnie wygląda fajnie przynajmniej jak dla mnie:tak::tak:

puchatka ja mam tą bryke i powiem jedno - dla mnie to merc klasy s!!!! ja kupiłam tutaj FOCUS NOWALEX
nie jest lekki ale sam jedzie ostatnio dokupiłam spacerówkę parasolkę
NOWA PARASOLKA CAMELEON BeeBee 3 KOLORY W-WA (254225315) - Aukcje internetowe Allegro
używam ich obu wg potrzeb na wypady autem do sklepu np. biore spacerówkę ale na zimę i do wiosny na pewno będę używać głębokiego - jego oooogromną zaletą jest superkomortowa dla dzidzi gondola długa 85 cm takiej długości nie ma chyba żaden przeciwnik... ja mam ten granat w kratkę do dziś wygląda jak nowy!!! jak masz pytania to pisz nawet na gg;-)
 
Ja mysle tak ze kupowanie wozka trzy w jednym nie ma sensu,bo poprzednio tak mialam a i tak jak dziecko skonczylo 6 miesiecy czy nawet 5 kupilam nowa spacerowke.Te spacerowki z 3 w 1 sa wielkie i wysokie i te kola nie skretne i duza waga i duze gabaryty.Ogolne sam wyglad takiej spacerowki mi sie nie podoba...Sa parasolki od 6 miesiaca tez ktore sie super skaldaja i wygodne i lekkie.Teraz jesli kupie to sama gondole lub i nie bo mam wozek jak z pierwszego dziecka wlasnie ten 3 w 1 gdzie praktycznie uzywalam tylko gondoli.
 
:no: 3 w 1 w zyciu nie kupie
przy Jasiu przerabiałam z 6 wózków z różnych półek i jednak stawiam na chicco ...

Ja sie zastanawiam nad kupnem wózka spacerowego od razu tylko porządnie zabudowanego .:tak:
W sumie jak sie rozpadne pod koniec maja ...wyjde na dwór juz w czerwcu ...to spokojnie moge władowac malucha do spacerówki zabudowanej.... :dry:
a jak dotrwamy do zimy to dziecko będzie miało 6- 7 miechów wiec przeciez ta gondolka jest nie potrzebna wogóle ....:baffled::confused:
W zime malucha w kombinezon ..spiwór i gotowe ...:dry::cool2:

a wy co laski myslicie o takim rozwiazaniu ?:confused:

jeszcze niemiałam czasu wertowac allegro za takowymi spacerówkami pod drugiego malucha dla nas ale jak znajde chwile to powklejam typy :tak:
 
Lady dobrze myslisz,zreszta 6 miesieczne dziecko malo ktore chce w gondoli jezdzic.Niektore szkraby juz siedza a napewno na spacerach przynajmniej w pol siedzacej pozycji chca byc i podziwiac swiat,takze gondola jest na kilka zaledwie miesiecy tylko potrzebna lub i wlasnie nie potrzebna.Wystarczy spacerowka dobra ze sztywnym oparciem:) i oczywiscie pozycja rozkladana do lezenia.Faktycznie przeciez to same cieple miesiace nas czekaja w pierwszej kolejnisci....
 
o
np.

NOWA PARASOLKA CAMELEON BeeBee 3 KOLORY W-WA (254225315) - Aukcje internetowe Allegro

najlepiej kupiłabym od razu chicco
Wózek Spacerówka CHICCO CT 0,4+3xGRATIS + pałą (254499104) - Aukcje internetowe Allegro

ale niestety nie ma mozliwosci montowania siedzenia tyłem do keirunku jazdy a ja nie wyobrażam sobie brykac na spacerach nie widzac twarzy dziecka na spacerze :(

kolejny :

NOWOŚĆ V3 spacerówka ABSOLUTNY HIT wys.0 (254600477) - Aukcje internetowe Allegro

ten jest fajny bo na poczatek mozna malucha włądowac w fotelik i zamontowac na stelażu :

CHICCO CT 0.1+FOLIA gw.24m 5kolorów+SUPER CENA! (257925371) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Może i macie rację i doświadczenie po pierwszym maluszku ale ja za nic nie potrafię sobie wyobrazić maleństwa w żadnym wózku pokazanym przez Was :baffled: poza tym nie zamierzam z góry zakładać że choć nasze maleństwa mają być majowe to napewno będzie tylko ciepło i w ogóle poza tym jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych wózków i może zmienić się firma która będzie producentem ale raczej typ się nie zmieni:nerd:
 
Do góry