reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Ja czytałam , ze JDLT nie pasują albo pasują na ścisk, wiec teraz już nie wiem. Dużo jest opinii na necie , ze Jixiny są nie do odróżnienia od Duplo. Ja chyba jestem zbyt wymagająca, bo już na policje czy straż się nie skuszę. Jakby to Jixin zrobił dinozaury to bym zaryzykowała.
Iwonka- jak masz JDLT i lego to weź sprawdź. Co kilka opinii, to... kilka opinii.

Kwiteczku- zabawek o Peppie jest bardzo dużo.Tylko wybierać i...płacić.
Amazon.com: Peppa: Toys & Games
dom:
Peppa Pig Deluxe Playhouse: Amazon.co.uk: Toys & Games
plac zabaw:
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

My mamy tylko fartuszek do malowania z Georgem.

Rowerek biegowy mamy od wiosny.
Wii nie mamy ale mamy " Jajeczka":-p . Mamy też układankę z Polonezem ( kwadraciki się przesuwa). Miku próbuje ją codziennie rozkminić, ale nawet ja się gubię ( wersja z cyferkami jest łatwiejsza). Taka jestem zaawansowana.

Macie elektryczne szczoteczki dla dzieci?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szopek, my nie mamy :)

a co do prezentów Mati zbiera plusy dla Mikołaja za dobre zachowanie i minusy za złe i czeka na: policję i samochody (mają być 3 kolory) i samochód sterowany a najlepiej dwa, żeby mógł się ścigać z tatem....
 
szopek myślałam o tym ale po akcji jak to nie chciał jeździć rowerem ( już jeździ ) tylko siedział jak hrabia w akumulatorowym motorze powiedziałam dość... i mu takiej nie kupie niech szoruje uczy się bo baterii zabraknie a się okaże że zębów nie umie myć. Wiem może by lepiej te zęby były myte, mój M nie miał takiej szczoteczki i w wieku 30 lat ma swoje wszystkie zdrowe zęby i jedną plombę bo złamał na śląskiej, raczej na tym co było w środku. Ja miałam szczoteczki i cuda na kiju a mam plomb a plomb :baffled:
 
no nie wiem, az mi sie wierzyc nie chce, zeby nie pasowaly ;-) dostalibysmy juz mase negatywow, jakbysmy pisali nieprawde przeciez. no i nasze pasuja - co prawda, z poczatku na scisk troche, ale teraz nie do odroznienia i nie wiem juz, ktore sa ktore ;-) mi tam zal kasy na duplo, zaden sie klocek nie polamal dotad czy nie zniszczyl, a eksploatowane mocno przez 2 naraz.

a link do konta: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22655515

szczoteczki elektryczne mam dla nich, ale mam tez zwykle w zapasie. np teraz od ponad tygodnia nie ma w nich baterii, wiec mieliby brudne zeby, hehe ;-) a oni myja zeby sami, wiec jesli te szczoteczki lepiej im je umyja - to ja sie ciesze, jeden problem z glowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
aenye link kieruje na głowną strone allegro
mój tez dostał rowerek biegowy na urodziny ale jakoś nie przypadł mu do gustu bo on chce rower z pedałami taki jak ma Maja... a znowu Maja fajnie na biegowym śmiga
ten wader co młody ma to chyba 6 różnych zestawów, ale znając mnie na tych 6 se nie skonczy, ale to raczej na urodziny bo teraz kasy brak
 
thx, cosmo, juz poprawilam. a widzisz, co dziecko to inne, moj jest jakis niesamowicie ruchliwy i po prostu ten rower to najlepszy mozliwy prezent. dwa miesiace bylismy 'na domku' na kaszubach i po prostu sie nie rozstawial, grube kilometry codziennie. i nawet obiad jadal na rowerze, jak jedlismy na dworze ;-) mowie wam, kosmos. ale za to nie chce sie nim dzielic, doslownie z nikim.

swego czasu, jak byl maly, to mial taka jazde na jezdzika - i do dzis, jak idziemy do znajomych, co maja male dzieci ,to ujezdza jezdziki ;-) rozwija takie predkosci, ze szkoda gadac. juz sie pogodzilam w myslach z tym, ze bedzie na motocrossie jezdzil albo cos w ten desen ;-)
 
a co do prezentów Mati zbiera plusy dla Mikołaja za dobre zachowanie i minusy za złe i czeka na: policję i samochody (mają być 3 kolory) i samochód sterowany a najlepiej dwa, żeby mógł się ścigać z tatem....
U nas sterowane, ani inne samodzielne jeżdżace nie przejdą, bo Miku woli sam szurać samochodami po podłodze. Dziw bierze, ze lokomotywa jixin jeszcze jeździ, 2 samochody i czołg poszły na śmieci.
Widzę klocki kupujesz już te mniejsze i to jest może rozwiązanie. Dziś widziałam fajne zestawy Cobi.
I cos dla naszych wędkarzy
Zobacz załącznik 404833

szopek myślałam o tym ale po akcji jak to nie chciał jeździć rowerem ( już jeździ ) tylko siedział jak hrabia w akumulatorowym motorze powiedziałam dość... i mu takiej nie kupie niech szoruje uczy się bo baterii zabraknie a się okaże że zębów nie umie myć. Wiem może by lepiej te zęby były myte, mój M nie miał takiej szczoteczki i w wieku 30 lat ma swoje wszystkie zdrowe zęby i jedną plombę bo złamał na śląskiej, raczej na tym co było w środku. Ja miałam szczoteczki i cuda na kiju a mam plomb a plomb :baffled:
Wiem, ze da się obejść. Miku zgłosił zapotrzebowanie, już mi dłuższy czas jęczy. W dodatku on gryzie te zwykłe szczoteczki, co 2 tygodnie wymiana- wyglądają jak stara miotła. Kiedyś widziałam takie elektryczne stosunkowo tanie, chyba nawet w Biedronce. Można sprawdzić czy taki chojrak z niego, czy będzie bał się buczenia:dry:.
Poszukałam na allegro z grubsza:
Elektryczna szczoteczka do zębów - promocja HIT!!! (1895384947) - Aukcje internetowe Allegro
COLGATE Szczoteczka Elektryczna SPIDERMAN tanio (1909921762) - Aukcje internetowe Allegro

U nas akumulatorowym to głównie po mieszkaniu śmiga. Biegacz osiąga większe prędkości, więc wolał go na spacery.

ten wader co młody ma to chyba 6 różnych zestawów, ale znając mnie na tych 6 se nie skonczy, ale to raczej na urodziny bo teraz kasy brak
One są co roku w Biedronce , jakoś taniej niż w sklepie:tak:. Załuję, ze wybralismy akurat ten zestaw co mamy. Ciągle nam się zawalają wiadukty. Można było kupić garaż, ale bałam się, ze się będzie opierał i zniszczy w tydzień.
Mamy chyba taki ( ok 6 metrów) :
Zobacz załącznik 404849

Szkoda, ze nie mamy :
Zobacz załącznik 404847
 
wiem, wiem jedne mamy własnie z Biedronki, ale w Biedronie to raczej jakiś garaż a tych torów się nie dostanie tam... jedne mlody dostał od pseudo ciotki i tak mu się spodobało że dopupowaliśmy co impreza. Teraz chyba dostana tylko puzzle ewentualnie jakiś samochodzik (są modele w carrefour typu fiat 126, syrenka, garbus po 15zł nie wiem czy to tanio, drogo czy nodmalnie? )
 
Cosmo- w zeszłym roku było tego w Biedronce z 4-5 rodzajów. Jeden garaż, reszta same trasy:tak:.
Co do samochodzików to 15 to dużo. Ja czasami kupuję po 15, ale jak jest coś unikatowego. Duże fiaty, małe fiaty, polonezy,mercedesy, bmw czyli często spotykane (wszystko z Welly) kupuję gdzieś ok 13 zł. Nie żeby znacząco taniej, ale Carrefour to market a nie kiosk ruchu. W zeszłym roku, też rzucili te samochodziki, ze niby atrakcja a nic ciekawego nie było i cena jak wszędzie- bez łaski.
 
reklama
raz kupilam takie autka Michalowi i Majce (po 1) i zaraz rozwalili. Nie wiem czy moje dzieci takie zdolne czy takie to dziadostwo ;-)
 
Do góry