reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

misia83

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Madlen jaki miałaś wózek dla starszych dzieciaczków? Teraz masz jakiś typ?
Mi i mężowi bardzo podoba się wózek Stokke tylko zastanawiam się czy rzeczywiście wart jest tych pieniędzy. Troszkę mnie przeraża ilość tych rzeczy, które trzeba kupić, zastanawiam się najbardziej jaki rozmiar ubranek kupić? Pamiętasz jaki ty kupowałaś poprzednim razem?

reklama

ruda-iza

wrzesień '07 grudzień '12
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
A jaki jest koszt takiej kołyski? ona jest tylko jako dodatek to standardowego łóżeczka ?
To co mi chodzi po głowi i co jest strasznie wygodnickim gadżetem i tak w ogóle niepotrzebnym wygląda tak: 90484e27d0b1e410.jpg a kosztuje około 300-400 zł
Buja, gra, kołysze, szkoda że nie karmi i nie przewija :) wtedy mama nie potrzebna.
Żarty żartami a dla osób które często się przemieszczają polecam łóżeczko turystyczne, lekkie i składane. Dla nas w cotygodniowych podróżach do dziadków jednych i drugich bardzo się przydało.

Madi*

Rozwiązania
0
Misia wszystko zalezy od tego jakie duze bedzie dziecko,ja sporo ubranek dostalam od kolezanek,niektore to ani razu nie mieli ubrane..
teraz jesli bede miala dziewczynke,to juz tez mam ubranka od znajomych.
a wozek mialam taki 2w1 z duzymi popownaymi kolami..,no ale to bylo 10 i 7l temu,a teraz upatrzylam sobie ten wozek New X-Trall 3in1 Pram Black Pink + Car Seat | eBay
chociaz jeszcze ostateczna dezycja nie zapadla :no:;-)

ruda-iza

wrzesień '07 grudzień '12
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Wózek i ja chciałabym kupić chociaż mam po starszaku. ten który mam jest idealny na spacerówkę ale dla niemowlaka się nie nadaje. Ma płytką i małą gondolkę. Jak się mały urodził (60cm) już dotykał główką i stopkami brzegów, po 3 tygodniach musiałam kombinować jak go wkładać.
Biorąc pod uwagę że urodzimy w środku zimy a u mnie zimy są baaardzo ostre zazwyczaj to nie wiem czy w ogóle będę miała okazję wychodzić na spacery.

nathani

Rozwiązania
0
z racji że nie przypuszczałam, że będzie 3 dziecko nie miałam już nic wszystko porozdawałam. Ale moje kochane psiapsiółki już zrobiły zbiórkę hehe. w piwnicy czeka już huśtawka stacjonarna, łozeczko/kołyska wiklinowa na kółkach, mata edukacyjna, leżaczek/bujaczek, laktator. Ciuszki ale narazie nie przeglądam az będzie płeć. Aha i rożek bez niego nie wyobrażam. dostanę jeszcze chustę i ciuszki i łóżeczku. Brakuje nam wózka ale coś koleżanka mówiła że ma więc zobaczymy. Cieszę się z tych prezentów bo wyprawka dużo kosztuje.

Madi*

Rozwiązania
0
iza u mnie zimy nie ma,jedynie co to moze wiac i padac,ale na taka pogode jest folia na wozek ;-)

misia83

Rozwiązania
0
madlen bardzo fajny ten wózek. Ja jeszcze nic kompletnie nie mam dla dziecka, w sumie to ja sama mieszczę się jeszcze we wszystkie ciuchy więc też nic ciążowego nie kupiłam. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co kupić a co nie bo nawet się za niczym jeszcze nie oglądam, jedynie ten wózek nam się spodobał już parę lat temu. Chyba pierwsze zakupy dla dziecka zacznę robić dopiero na początku września, taki mam plan :-)

Madi*

Rozwiązania
0
Misia ale ja tez nie planuje zaczac robic szybciej zakupy,tym bardziej,ze na koniec wrzesnia czeka nas przeprowadzka..wiec jak juz ogarne sie na nowym mieszkaniu,to wtedy zaczne kompletowac wszystko dla Malucha..wczesniej nie kupuje nic

reklama

Ania_789

Mama uroczych córeczek;-)
Miasto
lubuskie :-p
Rozwiązania
0
My dla Laury na wyprawke dalismy cos kolo 1500zl. Jak sie nie myle. Reszte podostawalismy. Duzo ciuszkow bylo, ktorych tak jak Maddlen mowi nie zdazylismy polowy poubierac. A patrzac w pl na ceny to kolejny 1000 to same ubranka:-D.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
N Ciuszki Potrzebuję porady 2
M Ciuszki h&m Potrzebuję porady 5
P Ciuszki i artykuły dla maluszka Przyszłe mamy 1
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
S Ciążowe ciuszki Potrzebuję porady 20
X Ubranka Potrzebuję porady 4
pinkaaa Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października! Noworodek 2
E II trymestr i wyprawka Ciąża, poród, połóg 30
B Fajne ciuszki dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Śląsk 0
weronikabp Bielizna i ciuszki ciążowe Ciąża, poród, połóg 4
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
T ciuszki do sprzedania 0-3 i 3-6 miesiecy link ze zdjeciami Łódź 0
Motylek09 Proszę o pomoc. Przyjmę ciuszki i akcesoria dla chłopczyka0-24mc Możesz pomóc...zobacz 0
Mama Helenki ciuszki dla dziewczynki H&M NEXT 5-10zł 86-92 Ogłoszenia - Warszawa 0
M ciuszki po niemowlaku Piła 2
Marcelinaa Ciuszki ciążowe Dzieci urodzone w sierpniu 2011 370
19Martus91 ciuszki Niemowlaki 21
B ciuszki na chrzest ? Archiwum mam wrześniowych'10 0
Roni21 ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech Dzieci urodzone w lipcu 2008 5663
L4dY-bIrd Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi Dzieci urodzone w maju 2008 2183
karola2007 male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow Dzieci urodzone w styczniu 2007 3597
..aenye ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 6936
mycha12 Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2351
D Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 1607
Patrycja35 Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D Potrzebuję porady 25
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
G rzeczy La Millou Ogłoszenia - Warszawa 3
creativo Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 205
J Dziwne rzeczy sie dzieja, szczegolnie w nocy :( Roczniaki i dwulatki 5
emotion_sickness Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy Dzieci urodzone w czerwcu 2014 145
Madziulka1983 chwytanie rzeczy... Rozwój i zabawy 1
E Dezynfekcja używanych rzeczy Niemowlaki 21
M Listy: rzeczy potrzebnych do szpitala, wyprawkowe Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
G Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać posiadane przez Fundację rzeczy prosimy Trójmiasto 0
C Rzeczy które warto zrobić przed porodem? Ciąża, poród, połóg 17
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
marta2411 Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka Archiwum mam wrześniowych'10 236
futrzakowa Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek Archiwum mam marcowych'11 2877
N Rzeczy zbędne i niezbędne - doświadczenia mam Dzieci urodzone w lipcu 2010 72
bazylia24 rzeczy niezbędne dla Maluszka Archiwum - maj'09 391
iwonka2006 Ciekawe rzeczy Dzieci urodzone w maju 2008 19
m_j WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów.. Dzieci urodzone w październiku 2007 142
aniay Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy... Kuchnia alergika 95
tygrysek3108 rzeczy dla naszych dzieci Dzieci urodzone we wrześniu 2007 2019
margot rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki Ciąża, poród, połóg 296
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 10
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4