reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

liwus- a jak łożeczko turystyczne to jakie?
One maja chyba tez dwie opcje wysokości- chodzi mi o spanie, tak?
Ja jak na nie patrze to wydaja mi sie dziwne dla tak małych dzieci, raczej dla starszych to tak, ale moge sie mylic
 
reklama
neska dobrze myslisz.lozeczko turystyczne to tzw.kojec..i tez mysle,ze bardziej nadaje sie dla troszke starszych dzieci..do niedawna sama o takim myslalam ale doszlam do wniosku,ze jednak w tych pierwszych tygodniach najlepsze bedzie zwykle drewniane.
 
Moja siostra kupiła sobie chustę ale taką z zapieciami. Bardzo jej sie przydała. Zanim ona ją użyła ja wypróbowałam na rocznym wtedy chłopince i rewelacja. Zamiast nosić na rękach miałam wsparcie, równo rozłożony ciężar ciała dziecka i ulga dla kręgosłupa. Teraz jeśli mi siostra nie zostawi to sama taką kupię.
MOBY BABY ORYGINALNE NOSIDEŁKO CHUSTA OKAZJA (2318607222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale tamta chyba nazywała się bebelulu.
Ja z kolei miałam zwykłe nosidełko i niestety ani razu nie użyłam. Wydawało mi się że dziecku jest w nim za gorąco a najlepszy wiek na nosidełko mały osiągnął wiosną i latem :dry:

Ja uważam że chusta to coś wspaniałego a nosidła ...(tylko mnie nie zlinczujcie ) są delikatnie mówiąc słabe. Wyobraźcie sobie że np.wsadzacie do takiego nosidła w rozmiarze XXL swojego męża i co jego genitalia czują to samo jest z małym chłopczykiem czy dziewczynką. Przy chuście tego nie ma. Bioderka są dobrze ułożone , dziecko czuje blisko matki i bicie serca a ojciec poznaje macierzyństwo od innej strony. Ja mam chustę polską NatiBaby . Chust jest wiele i wiele rodzajów , cenowo też się róznie prezentują od ok.170zł do nawet kilku tysięcy.
W chuście nosiłam Młodego i mogłam robić wszystko mając przy sobie dziecko, zakupy w małych sklepikach też nie były problemem , czy wielkie śniegi i zaspy gdzie na samą myśl że mam wózek ruszyć gorąco się robiło.
Jeslibym teraz kupowała chustę to zaczęłabym od kupna chusty używanej na Chusty.info - chusty do noszenia dzieci i pokrewne tematy - Chustoforum - Strona główna
 
liwus- a jak łożeczko turystyczne to jakie?
One maja chyba tez dwie opcje wysokości- chodzi mi o spanie, tak?
Ja jak na nie patrze to wydaja mi sie dziwne dla tak małych dzieci, raczej dla starszych to tak, ale moge sie mylic

Neska moje łóżko jest dwupoziomowe , pierwszy poziom jak w łóżku drewnianym szczebelkowym. Mały tam spał od urodzenia i było rewelacyjnie. Do kupiliśmy tylko mu materacyk nie zagruby bodajże gryczany czy jakiś taki i było super. Także ja bym np.kupiła takie ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE Baby-Love PŁOZY WIBRACJE W-WA (2364904087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. teraz są takie łóżeczka że prawie każde jest dobre :happy2: a jeśli nie zdecydujesz się na turystyczne w pierwszych miesiącach to ja bym zdecydowała się na kołyskę :cool2: Simplicity kołyska CONECO SKLEP LODZ mulan_pl (2365059450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
liwus- co do kolyski to jak dla mnie odpada- jest piekna, ale dla mnie na pozniej nie praktyczna bo maluch szybko z niej wyrosnie, a w łozeczku jednak pospi dluzej.
Co do tego łożeczka to jest rzeczywiscie fajne, no to mi sie akurat podoba, tylko mam pytanie czy ten gorny poziom to on jest taki stabilny?
 
Ja muszę wszystko kupić czyli łóżeczko,wózek,ciuszki,butelki,pieluszki itp ponieważ ostatnio rodziłam 12 lat temu i nie mam nic. Co do ciuchów to bratowa rodziła w grudniu 2010r i ma kilka ubranek zimowych ale to wszystko. Upatrzyłam sobie na allegro wózek:

MAKED WÓZEK WIELOFUNKCYJNY SPEED+FOTELIK PRODUCENT (2395463151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a łóżeczko takie:
ŁÓŻECZKO MATERAC GP POSCIEL BALDACHIM 16ELE+GRATIS (2383085605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Neska u nas Miki spał w turystycznym bardzo długo. Było szersze troszkę od drewnianego i gdyby nie fakt, że młody miał słabe rączki i chciałam, żeby przez podciąganie w łóżeczku je ćwiczył to pewnie by dalej w nim spał :tak: Dla mnie świetny też był taki śpiworek do spania. Młody zawsze był przykryty i nie miał możliwości się "odkopać"
Madlen79 wiem właśnie, że w uk wózki osiągają ceny kosmiczne. Ale tam też nie ma problemu ze zwrotem towaru zakupionego przez neta więc jest bezpiecznie :tak:
 
liwus fajne sa te lozeczka turystyczne,a powiedz mi ,czy ten materaz co dokupiliscie..czy on byl twardy,bo miekkiego dla dziecka nie chcialabym..takiego,ze sie zapada
lolcia tutaj jest moda na wozenie dzieci w fotelikach samochodowych..(nie mowie,ze wszyscy,ale wiekszosc)jak to widze,to az mnie krew zalewa,te dzieci takie powykrecane leza :wściekła/y:,a przeciez dziecko i w lozeczku i w wozku musi lezec na plasko i miec wygodnie !!!!
bulkasia z kupowaniem wyprawki od poczatku,nie jestes sama ..mnie tez to czeka
 
liwus fajne sa te lozeczka turystyczne,a powiedz mi ,czy ten materaz co dokupiliscie..czy on byl twardy,bo miekkiego dla dziecka nie chcialabym..takiego,ze sie zapada

Nie, był w miarę twardy. Trafiliśmy przypadkiem na promocję materacyków dziecięcych w tesco - mnie więcej coś takiego Materac GRYKA PIANKA do łóżeczka + turystycznego (2391591557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak go wydobędę za kilka miesięcy do zrobię foty i wrzucę. Wtedy nas kosztował chyba z jakieś 30 zł.


Co do fotelikach w wózkach to święta racja. Ja co prawda przymierzam się do kupna fotelika z adapterem do wózka ale to tylko w przypadkach nagłych gdzie będzie się gdzieś jechać i żeby nie brać gondoli. Ale jeszcze to rozważam...
 
reklama
Madlen79 u nas też się to robi. A dziecko nie powinno spędzać więcej niż 2 godz w foteliku. To troszkę też głupie jest bo jak ktoś ma wyjazdy to czasem te 2 godz są przeciągnięte :tak: Ale ja to się na reh nasłuchałam tak, że aż się boję o swoje drugie dziecko jak ono ze mną wytrzyma :-D
 
Do góry