reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

liwus fajny ten materac,tylko nie wiem czy tutaj cos podobnego dostane..a na allegro nie jestem zalogowana,jedynie na ebayu,ale bede szukala ;-)
lolcia niestety niektore mamuski chca aby dziecko wygaldalo 'ladnie',a niekoniecznie mialo wygodnie
na poczatku dla moich dzieci nie mialam nawet poduszki w wozku i lozeczku,dopiero pozniej..kladlam im tylko pod glowke pieluszke ..tak zeby lezaly calkowicie na plasko..:tak:
ale kazdy ma swoj rozum i wie co robi..:wściekła/y:
 
reklama
Ja woziłam dziecko w wózku w foteliku samochodowym. jest to bardzo wygodne jak jedzie się na większe zakupy. Nie dość że w bagażniku wózek to jeszcze zakupy na cały tydzień. Gondolka sie już nie mieściła. Są też przypadki jak idziemy do kogoś, jest dużo ludzi i nie ma gdzie dziecka położyć. Na rękach się go przecież nie będzie ciągle trzymać. Czasami fotelik samochodowy jest jedynym rozwiązaniem ...
 
iza dlatego jak szlam do kogos to zawsze bralam wozek ze soba,ze jak nie bylo gdzie dziecka polozyc..mialo swoj wozek :tak:
 
Ja się spotkałam z sytuacjami gdzie wózek się nie mieścił w mieszkaniu bo bylo sporo osób i biegające dzieci. I był tez przypadek jak gospodarze nie pozwolili wprowadzić wózka bo "koła porysują podłogę" :baffled:
Dobrym rozwiązaniem wtedy jest wyjmowana gondola , ale ja takiej nie miałam (tzn miałam ale za małą). Więc jak będziecie wybierać wózek zwracajcie uwagę na gondolę. Ma być duża pojemna i wygodna :-D ja przy wyborze wózka skupiłam się na tym, żeby wszedł do bagażnika i był lekki bo jeszcze wtedy nie wiedziałam że będę mieszkać na parterze ;-)
 
iza jakby ktos mi powiedzial,ze nie moge przyjsc do niego z wozkiem:szok:..moja noga juz by u niego nie stanela..to tak jakby ktos mi powiedzial..'ty wejdz,a dziecko zostaw na klatce schodowej ':wściekła/y::wściekła/y:
ja na szczescie nie spotkalam sie z czyms tak durnym i nie bywalam w miejscach,gdzie nie bylo miejsca na wozek..
czasami jak spotykalysmy sie z kolezankami,to bylo kilka wozkow w malym pomieszczeniu..ale jakos miejsce znalazlysmy..''dla chcacego nic trudnego '':tak:;-)
 
Iza są sytuacje wyjątkowe, kiedy trzeba sobie jakoś radzić. Ale nie ma co dziecka cały czas mordować wożąc w foteliku :tak: A Madlen ma rację, jakby mi ktoś zabronił z wózkiem wejść to bym nie poszła więcej do takiej osoby :-) Gondole mam na 80 cm więc jest spora w dodatku wyjmowana a że wózek wielki to i samochód ma ogromny bagażnik na szczęście :tak:
Madlen ja mam podusie do wózka i do łóżeczka takie cieniutkie jak złożone pieluszki z tym, że ładne i kolorowe ;-)
 
Też uważam że na co dzień nie ma sensu trzymać dziecka w foteliku i męczyć ale w wyjątkowych okazjach nic sie nie stanie.
Lolcia Zazdroszczę ci tej gondoli 80 cm hmmm u mnie było 60 :sorry2: Przez tą gondolkę myślę o zakupie nowego wózka chociaż stary jako spacerówka był bardzo wygodny.
 
Iza ja miałam straszne wymagania co do wózka :-D A że trafił się taki jak chciałam w dodatku za nie tak straszną kwotę to kupiłam :tak: Zresztą z tego co obserwuję to co chwilę nowe modele wychodzą :-)
Madlen twoje dzieciaczki już większe są a takie pierdółki to chyba od niedawna wychodzą żeby napalone mamuśki (np ja) miały co kupować :-D Kupiłam sobie do łóżeczka 13 częściowy komplet :-D
 
reklama
lolcia to prawda :tak:,jak rodizlam moje smyki to nie bylo tyle fajnych rzeczy..a jak juz byly,to ceny kosmiczne..:szok:,ale tez sie dzieci wychowaly..i nawet nie wiem,czy nie lepiej..;-)
 
Do góry