reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Moja gondola tez ma 80 cm i wcale nie uważam żeby to bylo duzo. Pamietam ze jak mlody mial 4 m-ce to juz prawie byl na styk i jak mial 4,5 to bylam zmuszona go przenies do spacerowki lezacej. A byl to listopad wiec slaby okres na odkrywanie dziecka. Teraz na szczescie bedzie juz ewentualnie wiosna :)
Wg fajne sa wozki co w gondoli maja mozliwosc podnoszenia do tak jakby siadu. Bo jak dziecko sie nieco buntuje bo juz nie chce lezec to go mozna troszke podniesc :)
 
reklama
liwus ja mam 3 poziomy oparcia w gondoli i fakt naprawdę fajna sprawa :tak: Jedyny kłopot z takim wózkiem to pakowanie do auta. Osobno gondola osobno stelaż. Jak się ma duży bagażnik to jest dobrze a do mniejszego auta nie ma szans władować :-) A synuś to szybko ci wyrósł :tak: Ja bym mojego dalej mogła wozić bo malizna nie ma nawet 75 cm :-D
 
Lolcia no wlasnie jakos szybko sie wyciagnal a urodzil sie z 56cm wiec nie jakos duzo. No ale w spacerowce tez mu bylo gti!
 
Ja mam pierwsze ubranka :-) Dostałam w prezencie od koleżanki
komplecik body, czapeczka, buciki i śliniaczek rozmiar na 3-6 m.
przepiekne :-D
 
reklama
Do góry