reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

reklama
No właśnie, właśnie, Ty chyba masz taką z misiami, piękna, ale chyba mniej zainteresuje malucha, ja tą naszą mam po córce koleżanki, ale jakbym miała kupować to raczej też pstrokaciznę + szeleszczące a jak się trafi to i melodyjki, w tych naszych chyba się bateria wyczerpała, ale rozpracuję to :-)
Póki co moja córka ma największą frajdę gapiąc się w pusty pałąk z gwiazdkami (żółte na niebieskim).
 
Viv ja kupując popatrzyłam na wygląd a nie na to czy dziecku tam będzie dobrze i teraz mata leży i jedna i druga bo mam dwie :/ trzeciej już chyba nie kupie bo zbankrutuje, ale nauczyłam się że nie to co drogie i ładne jest dla dziecka najlepsze bo zabawi go nawet kawałek materiału kolorowego który nic nie kosztuje a jest najlepszą zabawką :)
 
reklama
Nasze ostatnie zakupy dla Mryśki ;)

Kocyk do fotelika (przy okazji)
DSCN2462.jpg

Śpiworek (też z opcją do fotelika)


DSCN2463.jpgDSCN2464.jpg

Tygrysek :-D (na życzenie tatusia)
DSCN2465.jpg

Całość: 50 zł z przesyłką, oba wdzianka założone raz podobno, widać że więcej raczej nie:sorry2:
 

Załączniki

  • DSCN2462.jpg
    DSCN2462.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 159
  • DSCN2463.jpg
    DSCN2463.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 158
  • DSCN2464.jpg
    DSCN2464.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 158
  • DSCN2465.jpg
    DSCN2465.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 167
Do góry