reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki na wyjście ze szpitala

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Kochane mam pytanie ponieważ to moja pierwsza ciąża, jak ubrać malucha na wyjście ze szpitala ? Termin na koniec października
 
reklama
Rozwiązanie
Może być za równo 20+ jak i 10- taki sezon, trudno przewidzieć. Jeśli będziecie wracać samochodem to do fotelika normalnie jak po domu plus kocyk/otulacz do nosidełka (zależy jaka pogoda).
Zalezy jaka bedzie pogoda ale ja bym dała: Body z długim rekawem, spodnie, czapka taka wiosenno-jesienna i na wierzch przejsciowy kombinezon (ja miałam taki a'la pajacyk z pluszu/"misia", ze stopkami, zapinany na suwak)
 
Zalezy jaka bedzie pogoda ale ja bym dała: Body z długim rekawem, spodnie, czapka taka wiosenno-jesienna i na wierzch przejsciowy kombinezon (ja miałam taki a'la pajacyk z pluszu/"misia", ze stopkami, zapinany na suwak)
Ja myslalam o którymś z tych
 

Załączniki

  • C46BC394-4F6E-4D19-B8DB-717418CFD6D4.png
    C46BC394-4F6E-4D19-B8DB-717418CFD6D4.png
    413,8 KB · Wyświetleń: 340
  • 12FE96EA-B705-4807-A105-CFFF22753296.jpeg
    12FE96EA-B705-4807-A105-CFFF22753296.jpeg
    173,5 KB · Wyświetleń: 1 065
Zalezy jaka bedzie pogoda ale ja bym dała: Body z długim rekawem, spodnie, czapka taka wiosenno-jesienna i na wierzch przejsciowy kombinezon (ja miałam taki a'la pajacyk z pluszu/"misia", ze stopkami, zapinany na suwak)
 
Ja urodzilam w pazdzierniku 2019 i bylo chyba 20 stopni. Ja ubralam dziecko w body z dlugim rekawem, spodenki polspiochy, cieniutka czapeczka i bluza....dzis wiem, ze ta bluza byla zbedna, ale to bylo dziecko zaraz po porodzie.
 
Ja rodziłam 31. Października z córką wyszłam dwa dni później. Było chyba 9 stopni. Miała body na długi rękaw, getry, skarpetki, cienka bawełnianą czapeczka i na to pluszowy kombinezon że stópkami.
Taka warstwa jednego polaru.
 
Myślę, że ciężko przewidzieć pogodę za 2 m-ce. Będziesz bliżej terminu, łatwiej się będzie zorientować. Poza tym gdybyś nawet czegoś nie wzięła albo pogoda by zaskoczyła, to bliscy zawsze mogą dowieźć. Na razie spakuj (jeśli już pakujesz torbę) uniwersalną wyprawkę z długim rękawem.
 
reklama
Ja myslalam o którymś z tych

Mialam identyczny jak ten biały tylko różowy. Sprawdził się na pazdziernik.
Moja dwójka tez z października, jedno z początku, drugie w połowie. Zaleznie od pogody. U mnie akurat w pazdzierniku wieje wiec miały body z krótkim rękawkiem, na to śpiochy, na to pluszowy kombinezon i czapeczka na uszka.
 
Może być za równo 20+ jak i 10- taki sezon, trudno przewidzieć. Jeśli będziecie wracać samochodem to do fotelika normalnie jak po domu plus kocyk/otulacz do nosidełka (zależy jaka pogoda).
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry