reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

Miłka moja psiapsiuła urodziła na początku stycznia i w szpitalu jej powiedzieli, że jak Maluszek skończy 2 tyg to ma zacząc go wietrzyć i pomalutku po 3 tyg wychodzić na spacerki najpierw po 10-15 minut i w miarę zwiększać ten czas. Ja kupię napewno z gondolą bo wiem, że postaram się wietrzyć Malucha tak jak będą kazali. A więc decyzja należy do Ciebie :D
 
reklama
No moja Mama mi mówiła o wietrzeniu ale powiedziała, że spokojnie można robić to na balkonie :laugh: a jak pomyśle o ostatniej zimie to raczej wątpię aby w takie mrozy jak były wychodzić z takim maleństwem
 
Lucky urodził się w lutym i było śnieżnie i zimno, a wychodziłam z 2tygodniowym na króciutkie spacerki i było git :)
Mój wózek był 4kołowcem, miał wielkie pompowane koła, był solidny, miał super zawieszenie, przekładaną rączkę, okienko w budce i siedzenie szerokości 30cm i innych parametrów nie chcę!!!
Teraz będę takiego szukać i chcę mieć 4 koła, bo 3kołowe nie mają przekładanej rączki i później trzeba kombinować, a pogodna jest różna ;) ;D ;D ;D
 
Miłka lepiej jest wyjść z dzieciaszkiem na -20C niz jak się plucha robi bo w tej minusowej mniej bakterii lata w powietrzu tak mówią lekarze :)
Luckymama każdy ma jakieś swoje przyzwyczajenia i się ich trzyma. A wydaje mi sie, że przepięcie gondolki w drugą stronę to nie jest aż taka wielka filozofia :)
 
Też tak myślę, że na 4 kółkach będzie łatwiej pokonać nasze polskie śniegi (ale 3 są takie fajowskie) ale wole wózek uniwersalny abym mogła za jakiś czas móc też z niego skorzystać :laugh:
 
Widze wiele fanek TVN STYLE hehe ja jeszcze nie rozgladalam sie za wozeczkiem.. ale wszelkie linki obejrze z checia hehe

Aenye masz boskie prezenciki :) cuda istne..

mnie takie rzeczy strasznie rozczulają

23gxlpe.jpg


23h6qmq.jpg
 
Nieistotna jakie słodziutkie czapusie :D no a te 3 króliczki.......cudeńka poprostu :) Lubie tvn Style od czasu do czasu obejrzeć a programy o dzieciach to mogłabym oglądać 24h
 
hej dziewczyny, ja mam wozek trojkolowy i szczerze mowiac nie jestem z niego zadowolona, glownie chodzi o to ze wszystkie podjazdy sa na 4 kolowce i ja musze wozek za kazdym razem podbijac a do herkulesow nie naleze, jest mi po prostu ciezko
ja mam wozek deltim x lander i kupilismy go bo nam sie podobal z wygladu :p ::), teraz na pewno bym go nie kupila. Obecnie sie zastanawiam nad wozkeim dla dwojki maluchow bo u mnie bedzie mala roznica wieku rok i cztery miesiace
 
reklama
Do góry