reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

Oj tak tak odwieczny problem co jest w naszym guście jest niebardzo funkcjonalne ale wydaje mi się, że są trójkołowce które są również funkcjonalne :) Chyba trzeba wysłać kogoś na projektowanie wózków niech nam stworzy ideał :p

Ja nadal nie rozumiem o co chodzi z tymi podjazdami ???
 
reklama
ufff ja jestem do bólu funkcjonalna ;) u mnie mąż chce 3kołówke, ale macie racje lepiej popróbowac a później zamówic w necie :laugh:
 
Myślę, że z podjazdami to chodzi o to, że przodem jadąc nie wszystkie koła dotykają podjazdu :p, ale można wjechać tyłem i przechylić lekko wózek, przodem z resztą też. Myślę że autor to miał na myśli ;) Prowadzenie trójkołowców generalnie jest bardzo dobre :D
 
hej no wlasnie z tymi podjazdami o to chodzi ze jak sa schody to zazwyczaj posrodku podjazdu sa takie male schodki po ktorych wchodzisz, i trzecie przednie kolo wypada wlasnie na te schody, oczywiscie mozna wozek ciagnactylem ale to tez nie jest wygodne, wozek swoje wazy dziecko swoje wazy, a jeszcze np masz zakupy, ja to mam juz przetestowane, wiec dziekuje bardzo
a faktycznie trojkolowce nadal mi sie bardziej podobaja ::)

co jeszcze mi sie nie podoba w moim wozku a w ogole nie zwrocilam na to uwagi to budka bardzo glosno sie otwiera i sklada, umarlego by obudzilo, gondola mala ( na szczescie ania nie jest wielkim dzieckiem i pol roku sie w gondoli miescila), jesli chodzi o spacerowke to nie ma regulowanego podnozka i nogi jej zwisaja i trudno sie rozklada i podnosi oparcie, wiec jak zasypia to sie z tym oparciem siluje, no i nie ma przekladanej raczki, chociaz ja dokupilam parasolke do wozka no i da sie to zniesc

mam nadzieje ze was nie zanudzilam :)

a fotelik mamy maxi cosi cabrio i jest ok ale nie pamietam juz ile kosztowal
 
dokladnie taki wozek MUTSY jak pokazala aenye ma moja znajoma ktorej maly ma teraz 6 miesiecy
jezdzilam nim i jest fajowy ale ja chyba bardziej tamte co pisalam
musi byc stilo ;)
 
a to moj wozek, teraz juz spacerowka, tak ogolnie to prowadzi sie ok i po plazy z nim smigalismy

 
reklama
byla jakas promocja i gondola plus spacerowka 1300zl, ale teraz chyba maja juz nowe modele wiec i cena pewnie inna
 
Do góry