reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
ja na razie nie widzialam ladniejszych wozeczkow niz mutsy i quinny, jak wroci moj men to go pociagam po sklepach i sie przekonam, co i jak. wolalabym cos tanszego, ale jesli spacerowka mialaby mi sluzyc przez 2 lata, to bym kupila na pewno ten drozszy wozek, bo wiem, ze bym go wykorzystala. pytanie tylko, czy bede nim 2 lata jezdzic? kto mi na to pytaine odpowie??? ;-)

 
czesc dziewczyny Zajrzałam do was z grudniówek 2005 zeby powspominać i aż łezka i się zakręciła
Jeżeli moge wtrącić:
wózek mam Mutsy 4rider i jest rewelacja cena jest powalająca ale komfort jazdy niesamowity Mam wersje składaną-podciąganą i polecam wszystkim mamą Nie ma problemu z wychodzeniem na dwór z dzieckiem Wózek składa się z maluchem i wciąga/ściąga ze schodów ;D
Teraz nie kupiłabym do Mutsy nowej gondoli za 600zł tylko za 300 z allegro (używana) 600zł na 5-6msc to za dużo

co do spacerów w tą zimę to wychodziłam prawie codziennie (tylko nie w pluche) Piotrus się ładnie zachartował i (odpukać) zdrów jak rybka ;D Też myślałam że zime przesiedze w domu

gdybycie chciały o coś spytać zapraszam na nasz wątek albo piszcie do mnie na priva
pozdrawiam i trzymam kciuki ;D
 
Pomysł na wątek rewelcyjny. Ja już wózio w 90% mam wybrany, łożeczko i inne tego typu rzeczy też tylko czekam na zakończenie remontu i od wrzesnia zaczynam wydawac pieniązki na ten szczytny cel zwany WYPRAWKĄ ;D
 
Czarna to jak juz masz upatrzona podeślij linka to pooglądamy

Dziewczyny ja zawsze podczas remotów myśle o efektach końcowych i jakoś mi to pomaga chociaż musze przyznać, że wizja porządków po remontowych potrafi być straszna głowy do góry :D

Chciałam wam polecić te spodenki dresowe. Są poprostu rewlacja maja odwijany ściągacz który podczas chlodniejszych dni otuli brzuszek i nie pozwoli kuszynce zmarznąc a nam wyziębić nerek a w cieplejsze dni zwijamy go na pół i robi się ładny zgrabny pas. Spodenki te są wygodne, zgrabne i wydaje mi się nie drogie. Sprawdźcie same:

http://www.addict.pl/?p=product&id=JOGA&PHPSESSID=88d5d25566cf99b47d8d30595d13b3a2
 
reklama
Do góry