reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
generalnie z tymi butami to kazdy lekarz kaze inaczej, ja bylam u dwoch ortopedow, bo moj ma mega iksy, i oboje w sumie kazali mu chodzic w najmiekszych kapciach zima, a latem w ogole bez butow. okazuje sie, ze to niby wplywu nie ma, dopiero po 3 roku zycia mozna stwierdzic faktyczna koslawosc i zaczac cwiczenia (tylko one cos pomoga), na razie nic nie robic. a ja jak glupek kupowalam ortopedy odkad tylko zaczal chodzic.
teraz Masia na bosaka puszczam po domu, w grubszych skarpetach.

ale mysle, ze skoro wplywu nie ma, to nie zaszkodzi na pewno, a przynajmniej mniejsze ryzyko wywichniecia stopy (sztywny zapietek).
 
U nas tez jakies iksy ale generalnie to na bosaka smiga po domu ale tez zastanawiałam sie nad jakimis takimi dobrymi zdrowymi kapciami do przedszkola
 
u nas tez iksy, jak to w tym wieku,ortopeta powiedzial ze najzdrowiej na bosaka.Moja kocha chodzic w kapciach wiec jej kupilam skarpety z przyszyta podeszwa skorazna.

Sugar fajne te buciki :-)
 
reklama
Do góry