reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

a wiec, mam pytanie:

jaki garaz polecacie - i czy w ogole? podoba mi sie taki, choc drozyzna:

Smoby Vroom Planet Duży piętrowy garaż + DVD (806689521) - Aukcje internetowe Allegro

i co myslicie o konikach na biegunach? ma ktos taki? i czy dzieciaki nie pomiazdza sobie paluszkow od nog? no wiecie, jeden sie bedzie bujal, drugi bedzie go spychal i ja juz widze mega zagrozenie :-/

Jesu, ja juz mam szal prezentowy ;-) w tym roku cos szybko ;-) ale ja juz nie pamietam, kiedy moje dzieci dostaly jakies nowe zabawki. rok temu chyba. wszystko im sie znudzilo, bawia sie juz tylko klockami. mam wielka ochote juz odswiezyc ten stan :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się na garażach nie znam;-)
Za to koniki bujane - kiedyś były naprawdę bezpieczniejsze, te dzisiejsze ogólnodostępne są wysokie, wywrotne i naprawde łatwo z nich spaść. Mam jako takie rozeznanie bo Ala strasznie chorowała na konika bujanego ale jak wyrżnęła u swojego brata ciotecznego z takiego konika to powiedziałam że nic z tego. O wiele wiele fajniejsze sa niskie, pluszowe a o dużym promieniu czyli łagodnie bujane - coś takiego
SUPER ŁOŚ OD PRODUCENTA NA MIKOŁAJA +GRATIS!!!! (799652242) - Aukcje internetowe Allegro

Te pluszaki są fajne i nawet w sumie o tym myślę;-)

Ale na Mikołaja to w końcu mój A napalił się (hehe) na porządne samochody na pilota - dla każdej po jednym. W jysku takie widzieliśmy, dwa kosztowały jakie80 zeta. Bo na razie mają jeden, maleńki no i jest super zabawa, super kłótnia, bo jeden i super rozczarowanie, bo bateryjki wytrzymują jakieś 10 min;-)
 
A mnie sie te male pluszaki na biegunach za male wydaja...Pyza na roczek biedronke dostala i teraz w sumie juz za duza na nia jest. Konik jak najbardziej, nasz raczej bezpieczny sie wydaje i zbyt wysoki nie jest ale rzezcywiscie jesli ma sie dwojke maluchow to trzeba na palce uwazac.

Na garazach sie nie znam.

Dzis bylam na 3 urodzinkach u Mariki kolezanki.
Dostala syntezator ze stoliczkiem i mikrofonem i jak dla mnie super sprawa. Dzieciaki graly i spiewaly nawet trio stworzyly- wokal, klawisze plus gitara hehe.

Samochod zdalnie sterowany tez swietna sprawa moim zdaniem.
 
ha, pianinko juz mam na oku tez ;-) moi dwaj u amelki daja koncerty, nawet masio daje czadu :-D

ech, to mnie rozczarowalyscie z tymi konikami...

a zdalnie sterowane auta? super pomysl!! dzieki!
 
My mamy takiego łosia i jest super... dla Maćka. Piotrek już przestał się na nim bujać. Właśnie tak jak miał rok - dwa latka super lubił.
Samochód sterowany mamy i jakoś bez rewelacji, chyba jeszcze są za mali.
Pianinko dostali w prezencie tydzień temu i Maciek szaleje (on taki bardziej muzykalny), Piotrka nie rusza za bardzo (ale on antymuzyczny). Z Piotrkiem za to jest szał na farby i malowanie. Ale taki naprawdę szał, za pozwolenie malowania, szczególnie plakatówkami, zrobi wszystko. Muszę mu dechę kupić w końcu do sztalugi.
Garażu nie posiadam, ale Piotrek ogólnie lubi i się bawi gdzie znajdzie - głównie im większy tym bardziej do niego leci.
Na mikołajki kompletnie koncepcji nie mam, w ogóle zero... może podpowiecie coś w miarę taniego dla tych dwóch moich gnomów.
Z dziwnych rzeczy co mamy ostatnio jest zabawa w "kubeczki i garnuszki". Bardzo ładnie się razem bawią. I w nawlekanie makaronu. W sumie do nawlekania by coś było fajne dla Piotrka ale nie wiem czy jest coś z takimi większymi elementami, moze wiecie?
Na gwiazdkę/urodziny - planujemy dla Maćka gąsienicę FP, a dla Piotrka zegar FP i djembe. ;-) Od rodziny chyba duplosy składkowe jakieś, bo oni się super bawią klockami.
 
kurcze, moi maja mega szal na konie, szczegolnie Maksio. biora takie plastikowe, wkladaja miedzy nogi i zasuwaja po calym domu, krzyczac 'patataj!' (Masio: 'tatatam' :cool2:)
dlatego myslalam, ze taki konik to bedzie dla nich mega atrakcja.. sama zawsze marzylam o takim poza tym..
ale moze faktycznie z tym zaczekamy, z rok jeszcze i beda bardziej uwazac?

ja mam na liscie:

dla F na urodziny: kuchnie taka: SMOBY Kuchnia elektroniczna TEFAL Cheftronic (800013623) - Aukcje internetowe Allegro
od rodziny ciuchy i ksiazeczki.

na swieta: garaz + samochodziki
pianinko z krzeselkiem i mikrofonem
lampe z projektorem nieba: Magiczna Lampka Nocna Biedronka NOWOŚĆ!! MK (814018132) - Aukcje internetowe Allegro
kolejka fenbo: FENBO KOLEJKA Elektryczna CITY JUNIOR DELUXE 132el (784936818) - Aukcje internetowe Allegro

a na mikolajki pieski jakies na pilota chodzace, po jednym dla glona. od rodzicow D auta sterowane ;-) od moich te klocki: klocki: KLOCKI ABRICK 130el. SKRZYNIA SMOBY ECOIFFIER 1951 (811536871) - Aukcje internetowe Allegro

taka lista dluga. musze sie obrabiac z czasem, zeby ja rozeslac po rodzinie ;-) do zrealizowania w hurtowni, wiec wszystko duzo taniej. ufff ;-)
 
reklama
Do góry