reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

..aenye

Mama grudniowa'06
Dołączył(a)
21 Luty 2006
Postów
11 004
Miasto
Rumia, Poland
zaczynam nowy watek! mysle, ze sporo sie na nim bedzie dzialo, hihi ;-) zaraz wkleje fotki ostatnich prezentow dla dzidzi ;-) (sama nie kupilam jeszcze nic :) )
 
reklama
oj to będzie się tu działo masz racje :) jak tylko będę miała więcej czasu to zaraz powklejam zdjęcia mojego upatrzonego wózia i ciuszków no i jak wygrzebe to innych rzeczy dla Maleństwa :) świetny wątek aenye :D
 
Ja sama też jeszcze nic nie kupiłam bo wiecie nasłuchałam się tych przesądów, że się nic dziecku nienarodzenu nie kupuje i stwierdziłam, ze chyba poczekam do 7-8 miesiąca chociaż z wielką ochotka bym już zakupki zrobiła :D

Oj nie skłamała bym przypomniało mi się, że kiedyś zanim byłam w ciąży jeszcze znalazłam na wyprzedaży taki album dla dzidziusia co to się wpisuje rózne zdażenia z 1 roku życia bobasa z Kubusiem puchatkiem i nie mogłam się pochamować tak mi się spodobał ale gdzieś mi zaginoł i nie moge go znaleźć :(
 
Ja też jestem przesądna na zakupy wybiorę się w 7-8 miesiącu ;) ale już siedzę na necie i sprawdzam co i jak :laugh:
 
Ogladalam program z specjalistą ktory mowil by nie kupowac trojkolowych wozkow bo sa niestabilne i na wertepach potrafią przewrocic sie na bok.. dlatego ja wybiore standardowy, na 4 kolkach..
Male kolka sa na miasto, proste drogi, a duze kolka sa na wertepy i teren, dlugie spacery
Wozek musi miec swietna amortyzację.. podobno najlepsze sa te na danych paskach bo amortyzuja na kazda strone a przy naszych chodnikach to wazne, bo inaczej dziecieczkowi wciaz bedzie glowka uderzac o podloze
Zaraz przerobie fotki moich prezencikow
Wedle przesadu nie kupuje nic do 7 miesiaca :)
 
a oto te pezenty, co mi siostra z Anglii przywiozla! cudo :) :) :)

buciki ;-) co prawda na poltora roczku, ale przesliczne! przynajmniej beda wykorzystane jak trza ;-)



szlafroczek ;D




dresik na wiekszego bobaska :)


taka ma z tylu kieszonke :) :) :)


a takie aplikacje z przodu :)




cholercia, musze sie spieszyc do wyjscia :) za kilka dni wkleje reszte!!! buziaki :)

 
nieistotna, ja tez ogldalam ten program na tvn style :) chyba nie mowili, ze wszystkie trojkolowe wozki sa niestabilne, tylko akurat ten - quinny akurat! (mi on sie tez okropnie podoba) trzeba wybrac taki, ktorego tylne kola maja duuuzy rozstaw i wtedy jest stabilny :)

i tez nie kupuje do 7mies :) :) :)
 
Nieistotna czyżbyś oglądała program na tvn Style "mamo już jestem" ??? Ten wózek jak juz pisałam to jedna z wielu opcji :)
Spodziewałam się takiego odzewu na zdjęcie wózka 3 kołowego ale jak dobrze posłychałaś to tam też mówili, że obecnie nie ma wózka wpełni bezpiecznego i spełniającego wszystkie wymogi i standardy no niestety :( nawet wózki 4 kołowie w większości nie są stabilne przez co stają się niebezpieczne.  
Ja nie mam wertepów na całe szczęście a w rodzinie 2 mamuśki mają wózki na 3 kołach i jak dla mnie prowadzi się je rewelacyjnie i są funkcjonalne :) A one nie narzekają :)
Jeszcze jest 5 miesięcy może coś do tego czasu wymyślą.
..aenye tak, tak tam dużo szczegółów podali co do tego jaki powinien być wózek ( wszystko zanotowałam :p )
JAKIE ŚLICZNE TE BUCIKI!!!!!!!!!!! JEJQ A TEN SZLAFROCZEK SŁODZIUTKI!!!!!!!!O DRESIKU NIE WSPOMNĘ!!!!! PIĘKNE POPROSTU PIĘKNE
 
reklama
No właśnie dziewczyny ja mam takie pytanie, rodzimy w grudniu więc z maluszkiem nie będziemy od razu chodzić na spacery to jaki wózek wybrać aby nie kupować kilka razy i niepotrzebnie. Mnie osobiście podobają się trójkołówki bo są zwrotne, ale kurde nie wiem co wybrac HELP :p
 
Do góry