reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Roni21

Spider's Web
Miasto
Pruszcz Gdanski
Rozwiązania
0
mamy juz watek o kopniaczkach, proponuje takze o tym co rownie przyjemne
wiekszosc jeszcze bedzie dlugo czekala z pierwszymi zakupami, ale juz teraz mozemy sie porozgladac i wymieniec pogladami wiec do dziela :-D

reklama

renek

Mamy lipcowe'08
Miasto
Portsmouth UK
Rozwiązania
0
Ja mam podwojna przyjemnosc i juz dawno sie rozgladam za wszystkim nawet kupilam na wyprzedazach troche ciuszkow. A mialo byc bez wydatkow bo wszystko mialo byc po Kubusiu hi, hi, hi...
Ceny zwlaszcza x2 zwalaja mnie z nog!!!

liwus

Mama Rozalki i Adasia :)
Miasto
-=OLSZTYN=-
Rozwiązania
0
Ja też się bez bicia przyznam że parę rzeczy kupiłam po okazyjnych cenach i raczej na tym poprzestanę ze względu na to że ciuszki po dostaje od rodzinki , koleżanek i innych..
Więc kupiłam takie o :
CIEPLUTKI MILUTKI KOMPLECIK Z BLUZĄ ROZM. 62 (265894632) - Aukcje internetowe Allegro - zielony
NEXT---PAJACYK DLA NIUNI 50 (268374488) - Aukcje internetowe Allegro
Zestaw dla maluszka (269169064) - Aukcje internetowe Allegro

i powiem Wam że rzeczy są jak nowe , zaznaczam że nie wiem czy będzie to chłopak czy dziewucha :-)
Pozdrawiam

kamu

Mamy lipcowe'08
Miasto
cz-wa
Rozwiązania
0
Ja jeszcze nic nie kupuje zacznę chyba tak w 7 miesiącu.Jak jeżdżę po ubrania do sklepu to sa też pawilony z dziecięcymi ciuszkami itp.Jeśli kupuję więcej to liczą po cenach hurtowych,koleżanka tak kupowała i bardzo się jej to opłacało.

Mamusiasynusia

Mama Mateuszka i Oleńki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Przyznam wam się, że ja tez kupilam klka ciuszków to właśnie na allegro. Dałam za 11 par śpioszków 24 zł i są naprawde nie zniszczone,czyściutkie i pachnące. Zawsze to taniej niż w sklepie. Napewno jak jeszcze znajde fajną oferte na allegro to kupie coś dla dzidzi.

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Ja na razie z zakupami nie szaleję :-D.Mam bardzo dużo ubranek po mojej córci, i także tych niemowlęcych, więc pewno jak już będę wiedzieć kto u mnie mieszka to coś dokupię, no i w późniejszym okresie będę , jeśli zajdzie potrzeba, wymieniać z dziewczęcych na chłopięce :-D:-D;-).Jedyny zakup to będzie wózek taki z gondolą, bo ten po Olce sprzedałam, ale na to jest jeszcze czas.

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
ja z nowych rzeczy mam spioszki i buciki- nie moglam sie oprzec;
po synku mam sporo-ale tylko ladniejsze,wiec na pewno cos kupie; duzo podostawalam i pewnie w 8 miesiacu wywale wszystko i posegreguje i zlicze ile trzeba dokupic ;-) wozek mam po synku- teraz mu kupilam lekka spacerowke, bo mam 2 w 1 i zeby nie dobil nowa kupilismy, stara z gonbdolka dla nowej dzidzi bedzie; i szukam po znajomych zeby pozyczyc fotelik, a lozeczko nowe, bo syn rozwalil i ledwo sie trzyma-ale bylo po kims; zdecydowanie kupie turystyczne ;-)

Mamusiasynusia

Mama Mateuszka i Oleńki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja po małym nie mam prwe wogóle ubranek, zostawiłam dosłownie po jednej sztuce z każdego rozmiaru. Dość niefortunnie oddałam wszystko i już nie dam rady tego odzyskać. Miały być rzeczy pozyczone, ale wyszło inaczej. Zostawiłam sobie z gadżetów tylko podgrzewacz do butelek i łóżeczko turystyczne i nic pozatym.

Izabelko nie polecam Ci łóżeczka turustycznego dla dziecka do spania na stałe, bo materac w nim jest składany, przez co nierówny, a plecki dzdziusia muszą miec stabilne oparcie. Pozatym turystyczne jest niewygodne, bo trzeba się dość sporo schylać. Podobno są takie dwu poziomowe, ale wydaje mi się, że i tak będzie niestabilne. My używaliśmy to łożeczko jak jechaliśmy na działke, wczasy lub do rodzców i w takim przypadku bardzo byłam z niego zadowolona, ale i tak musiałam podkładac sporo koców, aby dziecku było wygodniej. Acha materacyk w tym łóżeczku jest stasznie cienki i twardy.

jagola

Mamy lipcowe'08
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Ubranka....
Już drżę na myśl jakie??? Lipiec , upały, cienka skórkadziecka ,nie przegrzewać.
Myslę że najwięcej bedzie body krótkich i pieluszkami bedziemy chronic maleństwo przed upałem.
Narazie czytam i medytuje bo to nasze pierwsze dziecko.

reklama

jagola

Mamy lipcowe'08
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Łóżeczko także wydaje mi sie ze lepsze bedzie zwykle poziomowane.
Z wózkiem jest problem czy taki wielofunkc.czy na poczatek z gondola, nie wiem?Z begiem m-cy napewno sie skonkretyzuja nam poglady i punkty widzenia.POWODZENIA DZIEWCZYNKI.:)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Ciuszki na wyjście ze szpitala Potrzebuję porady 8
N Ciuszki Potrzebuję porady 2
M Ciuszki h&m Potrzebuję porady 5
P Ciuszki i artykuły dla maluszka Przyszłe mamy 1
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
S Ciążowe ciuszki Potrzebuję porady 20
X Ubranka Potrzebuję porady 4
pinkaaa Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października! Noworodek 2
E II trymestr i wyprawka Ciąża, poród, połóg 30
B Fajne ciuszki dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Śląsk 0
weronikabp Bielizna i ciuszki ciążowe Ciąża, poród, połóg 4
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
T ciuszki do sprzedania 0-3 i 3-6 miesiecy link ze zdjeciami Łódź 0
Motylek09 Proszę o pomoc. Przyjmę ciuszki i akcesoria dla chłopczyka0-24mc Możesz pomóc...zobacz 0
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
Mama Helenki ciuszki dla dziewczynki H&M NEXT 5-10zł 86-92 Ogłoszenia - Warszawa 0
M ciuszki po niemowlaku Piła 2
Marcelinaa Ciuszki ciążowe Dzieci urodzone w sierpniu 2011 370
19Martus91 ciuszki Niemowlaki 21
B ciuszki na chrzest ? Archiwum mam wrześniowych'10 0
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
L4dY-bIrd Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi Dzieci urodzone w maju 2008 2183
karola2007 male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow Dzieci urodzone w styczniu 2007 3597
..aenye ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 6936
mycha12 Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2351
D Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 1607
N Rozszerzanie diety- dodanie oleju i inne pytanka Potrzebuję porady 16
I POZYTYW I NEGATYW, INNE MLU? Ciąża, poród, połóg 22
E Inne niezapalne choroby jajnika, jajowodu i więzadła szerokiego macicy Potrzebuję porady 5
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
J Inne objawy przed okresem niż zawsze przy zażywaniu tabletek Potrzebuję porady 1
paulinkag Łamanie warunków ugody, opieka i inne sprawy Potrzebuję porady 5
M Twaróg Jajka i inne Potrzebuję porady 4
M Kwas foliowy a inne preparaty Potrzebuję porady 1
hour25 Trojki, koszmary i inne nocne zmory... Roczniaki i dwulatki 2
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Kosiniakowe a inne świadczenia Potrzebuję porady 7
Mona Ana Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny Staramy się 3
karolyn1987 Lady com lub inne metody antykoncepcji bez hormonów. Potrzebuję porady 6
megalija Joga/fitness/pilates i inne zajęcia na multisporta w Warszawie Warszawa 5
Marlena1985 Mdłości i inne kwiatki Lipcowe mamy 2018 44
S Seks,orgazm i inne przyjemnosci w ciazy Rozmowy o seksie 15
mary-beth Luteina i inne medykamenty Ciąża po in vitro 4
MijaKi Co na obiad, zachcianki i inne przepisy Dzieci urodzone w kwietniu 2017 40
Miciur-ka Wózki , wyprawka i inne Dzieci urodzone w lutym 2017 1081
*Venicee* Suwaczki ,linki do gratisów dla dziecka i mamy i inne .... Dzieci urodzone w lipcu 2016 8
A Inne objawy przed okresem Staramy się 0
Z Po czym poznać, że trzeba zmienić mleko modyfikowane na inne? Potrzebuję porady 15