reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Roni21

Spider's Web
Dołączył(a)
26 Sierpień 2006
Postów
3 465
Miasto
Pruszcz Gdanski
mamy juz watek o kopniaczkach, proponuje takze o tym co rownie przyjemne
wiekszosc jeszcze bedzie dlugo czekala z pierwszymi zakupami, ale juz teraz mozemy sie porozgladac i wymieniec pogladami wiec do dziela :-D
 
reklama
Ja mam podwojna przyjemnosc i juz dawno sie rozgladam za wszystkim nawet kupilam na wyprzedazach troche ciuszkow. A mialo byc bez wydatkow bo wszystko mialo byc po Kubusiu hi, hi, hi...
Ceny zwlaszcza x2 zwalaja mnie z nog!!!
 
Ja też się bez bicia przyznam że parę rzeczy kupiłam po okazyjnych cenach i raczej na tym poprzestanę ze względu na to że ciuszki po dostaje od rodzinki , koleżanek i innych..
Więc kupiłam takie o :
CIEPLUTKI MILUTKI KOMPLECIK Z BLUZĄ ROZM. 62 (265894632) - Aukcje internetowe Allegro - zielony
NEXT---PAJACYK DLA NIUNI 50 (268374488) - Aukcje internetowe Allegro
Zestaw dla maluszka (269169064) - Aukcje internetowe Allegro

i powiem Wam że rzeczy są jak nowe , zaznaczam że nie wiem czy będzie to chłopak czy dziewucha :-)
Pozdrawiam
 
Ja jeszcze nic nie kupuje zacznę chyba tak w 7 miesiącu.Jak jeżdżę po ubrania do sklepu to sa też pawilony z dziecięcymi ciuszkami itp.Jeśli kupuję więcej to liczą po cenach hurtowych,koleżanka tak kupowała i bardzo się jej to opłacało.
 
Przyznam wam się, że ja tez kupilam klka ciuszków to właśnie na allegro. Dałam za 11 par śpioszków 24 zł i są naprawde nie zniszczone,czyściutkie i pachnące. Zawsze to taniej niż w sklepie. Napewno jak jeszcze znajde fajną oferte na allegro to kupie coś dla dzidzi.
 
Ja na razie z zakupami nie szaleję :-D.Mam bardzo dużo ubranek po mojej córci, i także tych niemowlęcych, więc pewno jak już będę wiedzieć kto u mnie mieszka to coś dokupię, no i w późniejszym okresie będę , jeśli zajdzie potrzeba, wymieniać z dziewczęcych na chłopięce :-D:-D;-).Jedyny zakup to będzie wózek taki z gondolą, bo ten po Olce sprzedałam, ale na to jest jeszcze czas.
 
ja z nowych rzeczy mam spioszki i buciki- nie moglam sie oprzec;
po synku mam sporo-ale tylko ladniejsze,wiec na pewno cos kupie; duzo podostawalam i pewnie w 8 miesiacu wywale wszystko i posegreguje i zlicze ile trzeba dokupic ;-) wozek mam po synku- teraz mu kupilam lekka spacerowke, bo mam 2 w 1 i zeby nie dobil nowa kupilismy, stara z gonbdolka dla nowej dzidzi bedzie; i szukam po znajomych zeby pozyczyc fotelik, a lozeczko nowe, bo syn rozwalil i ledwo sie trzyma-ale bylo po kims; zdecydowanie kupie turystyczne ;-)
 
Ja po małym nie mam prwe wogóle ubranek, zostawiłam dosłownie po jednej sztuce z każdego rozmiaru. Dość niefortunnie oddałam wszystko i już nie dam rady tego odzyskać. Miały być rzeczy pozyczone, ale wyszło inaczej. Zostawiłam sobie z gadżetów tylko podgrzewacz do butelek i łóżeczko turystyczne i nic pozatym.

Izabelko nie polecam Ci łóżeczka turustycznego dla dziecka do spania na stałe, bo materac w nim jest składany, przez co nierówny, a plecki dzdziusia muszą miec stabilne oparcie. Pozatym turystyczne jest niewygodne, bo trzeba się dość sporo schylać. Podobno są takie dwu poziomowe, ale wydaje mi się, że i tak będzie niestabilne. My używaliśmy to łożeczko jak jechaliśmy na działke, wczasy lub do rodzców i w takim przypadku bardzo byłam z niego zadowolona, ale i tak musiałam podkładac sporo koców, aby dziecku było wygodniej. Acha materacyk w tym łóżeczku jest stasznie cienki i twardy.
 
Ubranka....
Już drżę na myśl jakie??? Lipiec , upały, cienka skórkadziecka ,nie przegrzewać.
Myslę że najwięcej bedzie body krótkich i pieluszkami bedziemy chronic maleństwo przed upałem.
Narazie czytam i medytuje bo to nasze pierwsze dziecko.
 
reklama
Łóżeczko także wydaje mi sie ze lepsze bedzie zwykle poziomowane.
Z wózkiem jest problem czy taki wielofunkc.czy na poczatek z gondola, nie wiem?Z begiem m-cy napewno sie skonkretyzuja nam poglady i punkty widzenia.POWODZENIA DZIEWCZYNKI.:)
 
Do góry