reklama

ciuszki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez 19Martus91, 8 Listopad 2010.

1. 19Martus91

19Martus91 Zaciekawiona BB

witam mam metlik w czym pierzecie ciuszki maluszkow :-D szukam taniego ale fajnego plynu do prania

2. Maliina

Maliina Moderator

ja poczatkow prałam w Loveli... ale kiedys zdarzylo sie ze zabraklo mi to wypralam w proszku vizir i dodalam Lenoru do plukania.... mala nosila ciuszki i zero rekacji alergicznej. i od tego czasu bodajze miala wtedy niecale 3 miesiace pralam w normalnym proszku jak nasze ciuchy z dodatkiem lenora.

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

to zależy od stopnia zabrudzenia ciuszków.
    Na początku rzeczywiście wystarcza lovella bo ubranka sa tylko poulewane, gdy dochodzą pokarmy stałe i prawdziwe plamy to jest już zdecydowanie za słaba wtedy prałam w jelpie a czasem i on nie poradził i dodawałam vanisha. Teraz piorę w zwykłym proszku tyle że sensitiv.

5. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

ja od pierwszych dni zycia Patryka piore w E Sensitive i nic sie nie dzieje!

6. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

Ja prałam od samego poczatku w Ariel non-bio (nie wiem czyw pl też taki jest i ile kosztuje)
    i dawałąm płyn do tkanin Comfort z dzieckiem na obrazku
    i nie miała żadnej wysypki wogóle nigdzie...
    a póxije po ok 4 miesiącach prałam już w zwykłym proszku:tak:

7. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

do 1m.ż córci prałam w Dzidziusiu a potem już w arjelu i dodawałam lenora+vanish do prania.płukam dwa razy.......nie zawsze ale przeważnie.

8. aguska2017

aguska2017 Moderator

witam ja prałam i piorę nadal w loveli albo w dzidziusiu mój synek ma 10 miesiecy

9. ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek Zaciekawiona BB

Moja siostra też pierze w loveli bardzo sobie chwali,ale to zależy w jakim stopniu brudne są ubranka. zcasem bywało tak,że nie wszystko chciało się doprać.

10. reklama
  11. Joanna@

Joanna@ Fanka BB :)

ja piore w dzidziusiu ale nie zawsze mi dopiera:(

12. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

e sensitiv od pierwszych dni zycia:)

Poleć forum