reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clexane opóźnienie przyjęcia

Dinusia87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
47
Hej,

dzis przyjęłam dawkę heparyny z około 2 godzinnym opóźnieniem- czy to może wpłynąć na ciąże?
 
reklama
Nie nic się nie stało. Nie martw czasem tak się zdarza. Też miałam taką sytuację . Czasem na badania szłam to miałam po pobraniu krwi zrobić zastrzyk to opóźnienie było większe niż 2 h
 
Hej,

dzis przyjęłam dawkę heparyny z około 2 godzinnym opóźnieniem- czy to może wpłynąć na ciąże?
Nic się Kochana nie martw. Mi podają heparynę w szpitalu, bo aktualnie leżę na covid i jest czasem obsuwa 4h w zastrzykach. Nic się nie dzieje złego, ważne, że lek jest w organizmie w danym dniu.
 
Nic się Kochana nie martw. Mi podają heparynę w szpitalu, bo aktualnie leżę na covid i jest czasem obsuwa 4h w zastrzykach. Nic się nie dzieje złego, ważne, że lek jest w organizmie w danym dniu.
Dziękuje za odpowiedz. A jaka dostajesz dawkę clexane przy covidzie?
 
Dziękuje za odpowiedz. A jaka dostajesz dawkę clexane przy covidzie?
A szczerze to nawet dokładnie nie wiem. Tyle dostaje leków, antybiotyków, sterydów, że już nie dopytywałam o dawkę clexane. Jedną taką gotową strzykawkę. Jestem teraz w 8tc+5. Dzisiaj mi robili usg tętnic i żył i na szczęście nie ma żadnych zakrzepów.
 
reklama
A szczerze to nawet dokładnie nie wiem. Tyle dostaje leków, antybiotyków, sterydów, że już nie dopytywałam o dawkę clexane. Jedną taką gotową strzykawkę. Jestem teraz w 8tc+5. Dzisiaj mi robili usg tętnic i żył i na szczęście nie ma żadnych zakrzepów.
Dobrze ze masz opiekę
 
Do góry