reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

clexane

1985Iwonka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2017
Postów
46
Hej.
Wczoraj miałam transfer i w protokole zapisany lek Clexane w dzień pierwszy. Niestety go nie dostałam w recepcji- poprostu zapomnieli.
Właśnie wróciłam z kliniki i dostałam od nich ten lek... Lekarka stwierdziła że jeśli wczoraj był transfer to spokojnie lek moge zacząć dzisiaj rano... No ale co miała powiedzieć...
A wy co o tym myślicie ? Czy to jeszcze jakoś zadziała czy jeden dzień zwłoki to dużo... ???
 
reklama
Myślę że ten lek ma pomóc a nie jest jedynym czynnikiem decydującym o powodzeniu... często przyjmują je kobiety w ciąży z problemami pomaga w podtrzymaniu podejrzewam zawiera hormony... ale to lek wspomagający...
 
Clexane to lek na rozrzedzenie krwi i tym samym ma zapobiegac powstawaniu skrzepow i krwiakow.Nie ma roli decydujacej jesli chodzi o powodzenie transferu czy punkcji.Biora go dziewczyny majace problemy z immunologia badz przy duzych dawkach estradiolu ktory zageszcza krew.Moze ci pomoze,ale ten dzien zwloki na pewno nie zawazy na powodzeniu,ktorego Ci zycze.
 
Clexane to lek na rozrzedzenie krwi i tym samym ma zapobiegac powstawaniu skrzepow i krwiakow.Nie ma roli decydujacej jesli chodzi o powodzenie transferu czy punkcji.Biora go dziewczyny majace problemy z immunologia badz przy duzych dawkach estradiolu ktory zageszcza krew.Moze ci pomoze,ale ten dzien zwloki na pewno nie zawazy na powodzeniu,ktorego Ci zycze.
Hej... Nie wiem co myśleć ... Test powinnam zrobić w poniedziałek.. nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj.. wyszła bardzo jasna druga kreska . Dzisiaj powtorzylam .. niestety żadnej kreski nie ma... myślicie że może się jeszcze udać ? Jutro idę na betę... Ale mam złe przeczucie...
 
Do góry