reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clo a plamienie

G

guest-1674841654

Gość
Dziewczyny mam pytanie,czy któraś z Was była na clo i miała plamienia w środku cyklu i przed @?
To był mój 3cykl z clo,15dc owu (potwierdzona testem i monitorowany cykl) w 23 i 24 dc delikatne plamienia,dziś powinnam dostać @ (28dc) wystąpiło delikatne plamienie, w 25dc robiłam test i wyszła delikatna kreska(zdjęcie poniżej),za parę dni kolejny ale już był negatywny(czułość 25mlu) i teraz nie wiem o co chodzi 🙈 czy po clo takie plamienia wystąpuja ?
Dodam,że prócz kłucia jajników w tym 23i 24dc i delikatnie obolałych piersi i sutków,zero objawów,dziś trochę ból miesiączkowy.

Przepraszam,że tak chaotycznie i z góry dziękuję za odpowiedzi 🤭
 
reklama
Testy
 

Załączniki

  • ea620639-1b97-4fbf-9954-9812e524cbfe.jpeg
    ea620639-1b97-4fbf-9954-9812e524cbfe.jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 45
  • 974d09c1-07d9-476a-a1eb-ffdaf5bb7a96.jpeg
    974d09c1-07d9-476a-a1eb-ffdaf5bb7a96.jpeg
    11,1 KB · Wyświetleń: 48
Z testu wychodzi, że raczej tej ciąży nie ma skoro negatywny. Chociaż ja bym poszła na bete, aby miec na papierze pewność. I umowilam się do lekarza. Nie zażywałam clo, nie wiem czy występuje plamienie a lekarz wypisujac ci go nic na ten temat nie mowil ? Podawał ci cos na przebicie pecherzyka ?
 
A czy ty przypadkiem nie dostałaś czegos na pęknięcie pęcherzyka stad mogła być dodatnia beta ? Dziewczyny, ktore maja stymulacje powinny lepiej byc zorientowane w temacie.
 
Z testu wychodzi, że raczej tej ciąży nie ma skoro negatywny. Chociaż ja bym poszła na bete, aby miec na papierze pewność. I umowilam się do lekarza. Nie zażywałam clo, nie wiem czy występuje plamienie a lekarz wypisujac ci go nic na ten temat nie mowil ? Podawał ci cos na przebicie pecherzyka ?

Nie mówił,ale to nie pierwszy raz mam te tabletki,przy pierwszej ciąży też je brałam i nie pamiętam ale raczej nie miałam plamien,pęcherzyk pękł sam byłam na usg
 
A czy ty przypadkiem nie dostałaś czegos na pęknięcie pęcherzyka stad mogła być dodatnia beta ? Dziewczyny, ktore maja stymulacje powinny lepiej byc zorientowane w temacie.

Nie dostałam nic na pęknięcie.
Sam clo.
A ja uważam,że to lekarz powinien naprowadzić na temat niż ja się orientować,jednak wiesz większość lekarzy trzeba ciągnąć za język i to też nie zawsze ci powiedzą wszystko
 
reklama
Do góry