reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mysle ze sie rozkręca,bo przy podcieraniu jest juz krew:-:)-:)-:)-(

Ja też czekam na wredną @. Ma przyjść dziś, jutro albo w niedzielę. U mnie to pomiędzy 25 a 29dc. Chyba oszaleję ... jak ma przyjść to niech przychodzi :wściekła/y::wściekła/y:
Mam dość :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dzastina co u Ciebie?

mmm to znaczy, że Ciebie również czeka laparo??

Asienka:) kochana bardzo mocno trzymam kciuki!
 
aha nie wiem, mam 2 lutego iść na rozmowę z lekarką, mam nadzieję, że w tym cyklu jeszcze nie będziemy tego robić, czytałam trochę o tym i to jest dość inwazyjne badanie
 
aha nie wiem, mam 2 lutego iść na rozmowę z lekarką, mam nadzieję, że w tym cyklu jeszcze nie będziemy tego robić, czytałam trochę o tym i to jest dość inwazyjne badanie

znalazłam stonkę o metodach badania drożności:
INVICTA Klinika Zdrowia Kobiety
Ja długo zwlekałam, ale teraz wiem, że nie ma na co czekać. A najlepiej zrobić przed owu, bo zabiegu jest najlepszy czas na poczęcie fasolki ;-) Strasznie się boję, ale jeśli ma mi to pomóc to nie ma co się dłużej męczyć.
Tyle dziewczyn to przeżyło, więc my też damy radę ;-)
 
u mnie lekarka mówiła chyba o HSG, nie wiem czy ten kontrast nie zaszkodzi pęcherzykowi??
biorę clo i owu na pewno będzie wcześniej
 
reklama
u mnie lekarka mówiła chyba o HSG, nie wiem czy ten kontrast nie zaszkodzi pęcherzykowi??
biorę clo i owu na pewno będzie wcześniej

To rzeczywiście lepiej zaczekać na następny cykl, o ile będzie ;-) Ale na pewno lekarka Ci najlepiej doradzi.
Ja się strasznie w tym miesiącu stresuję, bo to dla mnie mieć albo nie mieć laparo. A pewnie jak na złośc wredna @ przyjdzie koło 30dc :zawstydzona/y::-(
 
Do góry