reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
No mój niby nie głupi, orientuje się w tym nieźle. Rozmawiałam, tłumaczyłam, fochowałam się, płakałam nawet :/ a koniec końców umówiłam się na wizytę w kwietniu w takich godzinach żeby mu pasowało. Powiem lekarzowi niech on go uświadomi bo mi brak pomysłów.
 
reklama
No to grubo... moze to chamskie ale powiedziec możesz, że za młodu im nie szkoda i nie wstyd sie chowac i do telewizora czy gazety wzdychac [emoji14]
Ja nie wiem jak tłumaczyć po ludzku facetowi żeby bylo dziecko to trzeba dwojga z miłości by sie wysilil ...
Wrrr nie obrażam oczywiście Twojego faceta ale takie głupie zachowania

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje drogie, mam regularne miesiączki i po pierwszej wizycie u ginekologa (uchodzi za najlepszego w miescie) na której powiedziałam, że próbuje być w ciąży od ponad roku dostałam od razu receptę na duphaston. Planuje trochę sama zrobić część badan. robię listę. Rozumiem, że lek ten nie tylko reguluje cykle ale podnosi też progesteron. Mam jakieś poczucie, że podszedł do mnie hurtowo...
 
Moje drogie, mam regularne miesiączki i po pierwszej wizycie u ginekologa (uchodzi za najlepszego w miescie) na której powiedziałam, że próbuje być w ciąży od ponad roku dostałam od razu receptę na duphaston. Planuje trochę sama zrobić część badan. robię listę. Rozumiem, że lek ten nie tylko reguluje cykle ale podnosi też progesteron. Mam jakieś poczucie, że podszedł do mnie hurtowo...
Żadnego badania ? Jak byłam pierwsza raz u lekarza miałam badanie. Wywiad przeprowadzony. I miałam wcześniejsze badania więc mu je pokazałam. I nie dostałam duphastonu. Brałam inne leki i poskutkowało. Może powinnaś iść do innego lekarza i może inne miasto. Tak właśnie zrobiłam ja bo u mnie w mieście lekarze nie potrafili pomóc.
 
Na razie sama robię część badan i zobaczę jak wyjdą. Zbadamy nasienie partnera. Jak wyniki będą słabe wyniki to zmienię pewnie lekarza. Najwazneijsze dla mnie te badania A nie od razu leki bez sprawdzenia. Tym bardziej, że mam zrosty.
 
reklama
Różne są skutki uboczne bromergon. Mi tabletki w ogóle nie podpasowały. Mialam omdlenia, mdłości i odstawiłam. Tabletki owszem cena ok 30 zl. Dostałam inne dostinex dużo droższe bo 2 tabletki 90 zl ale zero skutków ubocznych. I brałam 0,5 tabletki na tydzień
 
Do góry