reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hey

... to i ja się wtrącę, czy miałyście doświadczenie z lubrykantem conceive plus oraz lekiem miositogyn ???

Za wszelkie cenne info z góry dziękuję
 
hej. chciałabym podbić temat i pogadać z dziewczynami które starają się o dzidzię ale niestety bez wspomagaczy im nie wychodzi.Ja staram się o niunię 3 miesiąc. w tym cyklu biorę duphaston na wyregulowanie miesiączki, metformax i clo od 3-7 dc. niestety jak dotąd bezowocnie. mam już śliczna córeczkę po kuracji clo także w nim pokładam kolejną nadzieję bo bez tego ani rusz...mam również nadzieję, ze znajdzie się ktoś i podzieli się swoimi doświadczeniami...
 
Love for cakes a kiedy masz go brać? Po owulacji?

Batonik nie miałam styczności. Opisz sytuacje? Czy to na suchość?

Botanica jak sama piszesz masz już z clo doświadczenie i to pozytywne. Ja tez. Mój starszy syn jest z czwartego udanego cyklu po wspomaganiu. Nie mam teraz suwaczkow, wiec nie widać mojej historii. W każdą kolejną ciążę zachodzilam od razu, jednak ronilam. Mój młodszy syn ma prawie 5 miesięcy i przed starankami a także w trakcie brałam metformax, jednak było to zlecone z powodu nieprawidłowego wyniku insuliny po obciążeniu. A Ty dlaczego masz zlecony?

Aneczek jak się czujesz?
 
Kruszka tak mam doświadczenie z clo.Dzięki niemu zaszłam w ciąże w 5 miesiącu starań. Niestety ja tak szybko nie mogę zaciążyć. Teraz znów go stosuję a Metformax to dla mnie nowość. Zażywam go dopiero od tego cyklu. Mój gin przepisał mi go ze względu na to,że ma mi pomoc przy owulacji. Poza tym jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem to miałam cukrzyce ciężarnych. Pewnie to była główna przyczyna przepisania mi metformaxu. Trochę się boję tego leku ale czego nie robi się dla dzidzi...Kruszka ale miałaś złe wyniki obciążenia jak byłaś w ciąży czy przed?Jak długo brałaś ten metformax?
 
Nie lubię bb. Niby jestem zalogowany a post mi wyrzuca wrrrr
Tez słyszałam że może pomóc zafasolkowac ☺ U mnie szukaliśmy przyczyn poronien i robiłam dużo badań. Insulinę tez badalam i po obciążeniu wyszła za wysoka. Gin zalecił dietę cukrzycowa i metformax właśnie. Brałam Go do końca I trymestru. Tez miałam cukrzycę w ciąży z pierwszym synkiem. Teraz dzięki duecie i aktywności Uniknelam cukrzycy w ciąży ☺
 
reklama
o jak fajnie. ja myślałam, ze kolejna ciąża to na 100% będzie cukrzyca ciężarnych, a tu mile zaskoczenie. jedynym plusem cukrzycy jest to, ze człowiek trzyma dietę i dużo nie przytyje. Jeśli chodzi o metformax mam nadzieje, ze będzie moja pomocą w zafasolkowaniu. Nie mam dużej dawki bo 1 tab dziennie, podobno pomaga schudnac, chociaz ja mam wrażenie ze mam zwiększony apetyt...
 
Do góry