reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO , IUI .. Potrzebuję porady.

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Dziewczyny, nawet nie wiem o co konkretnie zapytać, więc będzie to takie poplątanie z pomieszaniem..
Jestem po drugim cyklu z clo.. był bardzo obiecujący i nic z tego.. Pierwsze dwa cykle miałam brać 1tabl dziennie, a trzeci cykl 2.. ale mam totalne wątpliwości.. iść w to dalej czy przymierzać się do iui? Może którejś z was pomogło clo bądź iui?
Dodam, że mam dwoje dzieci .. w obie ciążę zaszłam bez wspomagaczy, ale po stracie drugiego dziecka.. nie potrafię zbastować i przestać myśleć o tym jak bardzo chce mieć ziemskie dziecko po raz drugi.. Może jestem naiwna, ale ja wiem, że blokada jest w głowie.. za bardzo chce .. :( Myślicie, że w takiej sytuacji iui pomoże i będzie silniejsze niż zblokowana głowa? Może macie jakieś cenne rady .. co pomogło wam zajść w upragnioną ciążę?
 
reklama
Dokończ Clo, pozniej zrób przerwę. Po kuracji z Clo ogolnie zaleca się przerwę. Dużo ciąż jest zarówno z Clo, jak i po Clo, z jego odstawienia. Więc może wystarczy po prostu chwilę zaczekać? Wiem ze czekanie jest dolujace, bo sama czekam juz ponad dwa lata, ale jesli z Toba i mężem wszystko ok to zwyczajnie dajcie sobie trochę czasu[emoji173]
 
Dokończ Clo, pozniej zrób przerwę. Po kuracji z Clo ogolnie zaleca się przerwę. Dużo ciąż jest zarówno z Clo, jak i po Clo, z jego odstawienia. Więc może wystarczy po prostu chwilę zaczekać? Wiem ze czekanie jest dolujace, bo sama czekam juz ponad dwa lata, ale jesli z Toba i mężem wszystko ok to zwyczajnie dajcie sobie trochę czasu[emoji173]
Walczymy od sierpnia.. z miesiąca na miesiąc co raz trudniej.. :( A Ty masz za sobą clo? Jeśli tak to ile cykli i jaka dawka leku?
 
Byłam 2x w ciąży, więc raczej jest ok.. ale zaplanowane badanie nasienia tak dla pewności, niestety termin dopiero na 12 lipca :(
A miałaś w ogóle monitoring w tych cyklach z clo? Czy w ogóle reagujesz na ten lek i czy masz owulację?
 
Walczymy od sierpnia.. z miesiąca na miesiąc co raz trudniej.. :( A Ty masz za sobą clo? Jeśli tak to ile cykli i jaka dawka leku?
Moj pierwszy cykl z Clo. Teraz jedna tabletka, za 3 dni mam miec @ i bede brala 2 tabletki, cykle mam 26-28 dni.
Przebadaj meza, znasz powiedzenie najciemniej pod latarnią? Moze to z Nim jest problem? I tu nie zmienia nic ze macie dzieci, bo nasienie moglo sie po prostu pogorszyc, mogly sie zrobić zylaki. Takie rzeczy warto sprawdzic przy dluzszych staraniach.
Ja sama dopiero po 1.5 roku staram zrobilam mezowi badania, i wtedy sie okazalo ze to z Nim jest problem. A ja sobie tyle czasu zarzucalam ze to ze mna pewnie cos nie tak, gdy problem byl nie we mnie, a w mezu.
 
Moj pierwszy cykl z Clo. Teraz jedna tabletka, za 3 dni mam miec @ i bede brala 2 tabletki, cykle mam 26-28 dni.
Przebadaj meza, znasz powiedzenie najciemniej pod latarnią? Moze to z Nim jest problem? I tu nie zmienia nic ze macie dzieci, bo nasienie moglo sie po prostu pogorszyc, mogly sie zrobić zylaki. Takie rzeczy warto sprawdzic przy dluzszych staraniach.
Ja sama dopiero po 1.5 roku staram zrobilam mezowi badania, i wtedy sie okazalo ze to z Nim jest problem. A ja sobie tyle czasu zarzucalam ze to ze mna pewnie cos nie tak, gdy problem byl nie we mnie, a w mezu.
Mamy termin na badanie na 12 lipca, ale zapytam w swojej klinice niepłodności czy robią badanie i czy może da się szybciej, bo się bardzo tego boje..A jak Twoje jajeczka podczas brania jednej tabletki? Ja miałam dwa 18 i 20 mm, ale nic z tego :( Dziś dostałam miesiączki i od 3dc mam zacząć brać dwie tabletki..
 
reklama
Ja mam Clo bez monitoringu. Ale mysle ze i bez Niego mialam ladna owulację. Ale wiadomo chciałam spróbować i z tym specyfikiem cyklu, a noz moze zaskoczy
Mamy termin na badanie na 12 lipca, ale zapytam w swojej klinice niepłodności czy robią badanie i czy może da się szybciej, bo się bardzo tego boje..A jak Twoje jajeczka podczas brania jednej tabletki? Ja miałam dwa 18 i 20 mm, ale nic z tego :( Dziś dostałam miesiączki i od 3dc mam zacząć brać dwie tabletki..
 
Do góry