reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO , IUI .. Potrzebuję porady.

Ja mam Clo bez monitoringu. Ale mysle ze i bez Niego mialam ladna owulację. Ale wiadomo chciałam spróbować i z tym specyfikiem cyklu, a noz moze zaskoczy
A jeśli np nie wyjdzie ( oczywiście życzę Ci aby ten cykl był najpiękniejszy!!! ) to co planujesz dalej? Bo ja nie wiem co zrobię po 3 cyklu z clo.. :(
 
reklama
A jeśli np nie wyjdzie ( oczywiście życzę Ci aby ten cykl był najpiękniejszy!!! ) to co planujesz dalej? Bo ja nie wiem co zrobię po 3 cyklu z clo.. :(
Nie poddawaj się! A na monitoringu się okazywało, że pęcherzyki rosną, ale nie pękają? Mi się udało zaskoczyć w czwartym cyklu z Clo, a też już byłam umówiona na drożność jajowodow... Zaczynaliśmy nawet poważne rozmowy o in vitro... A tu taka miła niespodzianka :)
 
4 cykle przyjmowałam Clo po 1 tabl. Jajniki zareagowały, ale w ciążę nie zaszłam. W trzecim cyklu juz zaczęło się zmniejszac endometrium . Czwarty cykl juz bez monitoringu. Zaszłam w ciążę w nastepnym cyklu gdy juz totalnie straciliśmy nadzieję na rodzeństwo dla naszych córeczek ( obecnie 23tc) ;) Powodzenia
 
Nie poddawaj się! A na monitoringu się okazywało, że pęcherzyki rosną, ale nie pękają? Mi się udało zaskoczyć w czwartym cyklu z Clo, a też już byłam umówiona na drożność jajowodow... Zaczynaliśmy nawet poważne rozmowy o in vitro... A tu taka miła niespodzianka :)
A jaką miałaś dawkę CLO?
 
4 cykle przyjmowałam Clo po 1 tabl. Jajniki zareagowały, ale w ciążę nie zaszłam. W trzecim cyklu juz zaczęło się zmniejszac endometrium . Czwarty cykl juz bez monitoringu. Zaszłam w ciążę w nastepnym cyklu gdy juz totalnie straciliśmy nadzieję na rodzeństwo dla naszych córeczek ( obecnie 23tc) ;) Powodzenia
Miałam to samo, też już nie mieliśmy nadziei ! :)
 
reklama
A jakiej długości masz cykle? Ja mam 32 dniowe i czy 3-7 dc jest ok? Czy może lepiej brać od 2 dnia cyklu?
Stosowalabym się do zaleceń lekarza i ich nie podważała. Nie myslalabym o tym, żeby je zmieniać. Moje cykle... To też jest inna historia, bo jakby miały być same z siebie, to byłyby strasznie nieregularne. Miałam je regulowane luteiną. Masz monitoring cyklu? Dr sprawdza czy jajeczko pękło? Czy tylko sprawdza, czy rośnie?
 
Do góry