reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO , IUI .. Potrzebuję porady.

Witam, serdecznie jestem nowa na forum
Czytając posty również chciałam napisać o swoich doświadczeniach i prosić o opinie.
Jestem 2cykl na Cło+Luteina oraz bromergon na stałe.
Cykle monitorowane za każdym razem był jeden dominujący pęcherzyk 19-21mm który pękł, ale niestety bez efektu
Mąż przebadany wyniki Ok.
Teraz czekam na @ która sie opóźnia, czy ktoś miał doświadczenie podczaszy stymulowanego cyklu?
 
reklama
Witam, serdecznie jestem nowa na forum
Czytając posty również chciałam napisać o swoich doświadczeniach i prosić o opinie.
Jestem 2cykl na Cło+Luteina oraz bromergon na stałe.
Cykle monitorowane za każdym razem był jeden dominujący pęcherzyk 19-21mm który pękł, ale niestety bez efektu
Mąż przebadany wyniki Ok.
Teraz czekam na @ która sie opóźnia, czy ktoś miał doświadczenie podczaszy stymulowanego cyklu?
Hej, a robiłaś test ciążowy?
 
Hej, a robiłaś test ciążowy?
Tak, pierwszy 31maja i nic wiec już nie wiedziałam co sie dzieje , a kolejny zrobiłam dziś 6/05 i pokazała sie blada druga kreska wiec za ciosem zrobiłam również betę wyszła 13,01 wiec super, sytuacja sie klaruje ale zbadałam tez progesteron 0,909 wiec marnie odrazu wzięłam luteinę jak zobaczyłam ten wynik, jak sądzisz czy to jest do wyratowania ??do lekarza idę dopiero jutro
 
Do góry