reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt i luteina,próby po poronieniu

K

Katerinka80

Gość
Witam poroniłam 9.09.2019r w 10 tyg ciąży.Brak akcji serca,potem tabletki na wywołanie i smutna rzeczywistość.Zaraz potem starania o kolejną ciążę,ale tu problem temperatury słabo rosną w drugiej fazie.Monitoring wykazuje zapadanie pęcherzyków.I decyzja lekarza o stymulacji.Jestem w 16dc,do 2-7dnia clostilbegyt,a dziś zaczynam luteinę podjęzykowe.W badaniu 23.12 dwa pęcherzyki 25mm i 17mm.Zobaczymy czy się uda.Jak na was zadziałała stymulacja?
 
reklama
Bardzo mi przykro z powodu straty ciąży. U mnie niestety stymulacja nie pomogła ze względu na to, że mój organizm źle zareagował na leki i przez skutki uboczne nie mogłam tych leków brać. Natomiast mam znajomą, która właśnie dzięki tym lekom w ciążę zaszła i z tego co widzę na forum to wielu dziewczynom to pomoga. Trzymam kciuki!
 
ja miałam stymulacje do iui.
u mnie sytuacja trochę inna bo ja mam swoje owu ale zazwyczaj z prawego jajnika a mam niedrożny prawy jajowod
po clo była z obu jajników i iui na drożna stronę. Udana 3
teraz się udało bez niczego (bralam tylko inozytol i nac ) więc albo lewy jajnik zadziałal albo prawy jajowod drożny...
tylko szybko się udało zajść ale niestety strata...
teraz drugi cykl po zabiegu ale niestety...
no ale jeśli lewy jajnik nie pracuje a ten prawy jajowod faktycznie niedrożny to nie ma szans bez stymulacji...
a tego chcę uniknąć...
 
Przykro mi bardzo 😞
Mi clo niby pomógł na owu bo miałam ją. Mam tylko problem z niepękającymi pęcherzykami i na dodatek lekarz zamiast mi dać do clo zastrzyk na pęknięcie to przepisał aromek 🤔 troszkę zła jestem.....

A apropo to ja miałam w czerwcu HSG lewy jajnik niedrożny a prawy mi udroznil..ale efektów nie ma
 
Bardzo mi przykro z powodu straty ciąży. U mnie niestety stymulacja nie pomogła ze względu na to, że mój organizm źle zareagował na leki i przez skutki uboczne nie mogłam tych leków brać. Natomiast mam znajomą, która właśnie dzięki tym lekom w ciążę zaszła i z tego co widzę na forum to wielu dziewczynom to pomoga. Trzymam kciuki!
Na mnie lek dobrze zadziałał,samo to że urosły dwa pęcherzyki to już sukces.Jutro USG i ocena czy pękły,dziś test owulacyjny ujemny
 
Na mnie lek dobrze zadziałał,samo to że urosły dwa pęcherzyki to już sukces.Jutro USG i ocena czy pękły,dziś test owulacyjny ujemny
U mnie też lek zadziałał i urosł pęcherzyk i nawet pękł. Ale jako skutek uboczny miałam potężną torbiel niestety. Życzę aby u Ciebie było wszystko ok!
 
Wczorajsze USG w miarę dobre.Brak torbieli, pęcherzyki pękły,płyn w zatoce.Za 10 dni się okaże czy coś pykło
 
reklama
Moje testy ciążowe z dziś 31dc,plus dwa(różowe ) testy owulacyjne.Jednak faktycznie testy owulacyjne w ciąży wychodzą dodatnio
IMG_20200110_192714.jpeg
 
Do góry