reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt

Ada0701

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
549
Hej ☺️, chciałabym zapytać dziewczyny które stosowały clostilbegyt, czy przywracał Wam owulację? Jak długo stosowałyście zanim zaszłyście w ciążę? Jakie są Wasze opinie na temat tego leku warto stosować? , będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
 
reklama
Hej
Wiesz co miałam monitoring pecherzyk super urósł, był zastrzyk, ..ale niestety u mnie na marne..
Z przyczyn nie zależnych od nas nie było seksu w ogóle, mąż musiał wyjechać. Jestem zła bo niepotrzebnie się faszerowlam. Ale nie wiedzieliśmy.
Ważne jest to że pecherzyk był spory , ale już nie sprawdziłam czy pękł.
Za Ciebie 3 mam kciuki .
A ja się będę odzywać.
Oj, no niestety życie lubi płatać różne figle, i czasami nie mamy na to wpływu.
Racja najważniejsze, że był pęcherzyk i że urósł, w następnym będzie też na pewno.
Ok odzywaj się, ja też będę.
Dziękuję, ja za Ciebie też trzymam kciuki ☺️
 
reklama
Hej, właśnie biorę CLO 1 cykl, u mnie to 2x1 od 3 do 6dc 🤔
Czy zawsze po CLO trzeba przyjąć zastrzyk na pęknięcie?
Wątek ucichł, ciekawa jestem co u Was, czy stymulacja przyniosła efekty 😉
 
Hej, właśnie biorę CLO 1 cykl, u mnie to 2x1 od 3 do 6dc 🤔
Czy zawsze po CLO trzeba przyjąć zastrzyk na pęknięcie?
Wątek ucichł, ciekawa jestem co u Was, czy stymulacja przyniosła efekty 😉
Ja bralam od 5 dnia cyklu. Nie dostalam zastrzyku, udalo sie w trzecim miesiacu. Wydaje mi sie ze jezeli owulacja wystepuje po clo to zastrzyk nie jest konieczny. Powodzenia :)
 
Hej, właśnie biorę CLO 1 cykl, u mnie to 2x1 od 3 do 6dc 🤔
Czy zawsze po CLO trzeba przyjąć zastrzyk na pęknięcie?
Wątek ucichł, ciekawa jestem co u Was, czy stymulacja przyniosła efekty 😉
Hej a mogę zapytać dlatego bierzesz 2x1? Mi gin zalecił tylko 1x1 🤔
Co do zastrzyku to zależy od tego czy pecherzyki z komórka jajowa pękają same u Ciebie czy nie, jeśli pękają zastrzyk nie jest potrzebny, i może to tylko gin podczas usg potwierdzić.
Za mną 3ci cykl na clo, dzisiaj mam 15dc więc będę testować za ok 13 dni, no alw póki co cisza, ciąży nie ma 😒
 
A czy którejś z Was clo rozregulował cykl? U mnie po pierwszym cyklu miesiączka przyszła 2 dni po terminie, trwała ok 2 i pół dnia była bardzo skapa właściwie nie było to typowe krwawienie, było to brazowe plamienie, drugi cykl to samo, a teraz w 15dc zaczelam delikatnie krwawic juz drugi dzień, martwi mnie to 😞
 
Hej a mogę zapytać dlatego bierzesz 2x1? Mi gin zalecił tylko 1x1 🤔
Co do zastrzyku to zależy od tego czy pecherzyki z komórka jajowa pękają same u Ciebie czy nie, jeśli pękają zastrzyk nie jest potrzebny, i może to tylko gin podczas usg potwierdzić.
Za mną 3ci cykl na clo, dzisiaj mam 15dc więc będę testować za ok 13 dni, no alw póki co cisza, ciąży nie ma 😒
Hmm, nie wiem czemu 2x1, właśnie czytałam, że zaczynają od 1x1,a czasami nawet połówek i jak to nie daje rezultatu to zwiększają 🤔
Chodziłam do innego ginekologa, 9cykli, zdarł kasę, monitoringi nie są tanie jak wiadomo, stwierdził brak owulacji w każdym cyklu i dawał tylko zastrzyk, więc poszłam za porada do innego, jestem u niego już 2 cykl, pierwszy był na obserwację, chciał sam potwierdzić brak owu, a to jest u niego drugi i dał CLO, mam iść na wizytę między pon a środą, żeby sprawdzić jak na to reaguje. Kurcze, dal mi nadzieję, że się uda.
 
Hmm, nie wiem czemu 2x1, właśnie czytałam, że zaczynają od 1x1,a czasami nawet połówek i jak to nie daje rezultatu to zwiększają 🤔
Chodziłam do innego ginekologa, 9cykli, zdarł kasę, monitoringi nie są tanie jak wiadomo, stwierdził brak owulacji w każdym cyklu i dawał tylko zastrzyk, więc poszłam za porada do innego, jestem u niego już 2 cykl, pierwszy był na obserwację, chciał sam potwierdzić brak owu, a to jest u niego drugi i dał CLO, mam iść na wizytę między pon a środą, żeby sprawdzić jak na to reaguje. Kurcze, dal mi nadzieję, że się uda.
Może lekarz uznał że potrzebujesz większej dawki aby pobudzić jajniki, ja mam już 3 cykle na clo za sobą i wczoraj w 15dniu cyklu dostalam okres 😞, nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło, niestety nie mam możliwości pójść do gina bo mieszkam w uk, podejrzewam że może być to związane z clo.


To dobrze kochana, trzeba mieć nadzieję, wierzę że Ci sie uda i trzymam kciuki ☺️
 
Ale to tylko jedno plamienie, czy na pewno okres? Podobno niektóre kobiety plamią podczas owulacji. Szkoda, że nie możesz sprawdzić u gina 🙄
Udało mi się zapisać na 12dc i teraz zastanawiam się czy to nie będzie za późno, ostatnio wspominał coś gin o 10dc,ale nie ma terminów i teraz trochę się martwię 🤔
Zastanawia mnie też, czy tak po prostu po CLO mogą pęknac same, jak wcześniej nie pękały np 🤔
 
Ale to tylko jedno plamienie, czy na pewno okres? Podobno niektóre kobiety plamią podczas owulacji. Szkoda, że nie możesz sprawdzić u gina 🙄
Udało mi się zapisać na 12dc i teraz zastanawiam się czy to nie będzie za późno, ostatnio wspominał coś gin o 10dc,ale nie ma terminów i teraz trochę się martwię 🤔
Zastanawia mnie też, czy tak po prostu po CLO mogą pęknac same, jak wcześniej nie pękały np 🤔
Okres.... Rozkręcił się już na dobre 😔
A od którego dc do którego bierzesz? Ja biorę od 5dc do 9dc i gin mówił że jeśli udałoby mi sie prywatnie isc na monitoring to najlepiej 12-13 dc właśnie, chyba że bierzesz np od 3dc wtedy jest sens isc na monitoring 10dc.
To wcześniej jak miałaś swoją owulacje to Ci nie pękały? Może być tak że gin będzie chciał w pierwszym cyklu zobaczyć czy pękają same, jeśli bie to da Ci zastrzyk w kolejnym cyklu
 
reklama
Ja biore od 3 do 6dc i kazał przyjść najlepiej 10dc, tylko właśnie najwcześniejszy termin był taki, że wypada na 12dc.
Zastanawuam się czy do niego nie napisać priv czy mnie gdzieś nie zmieści 🤔
Sama jestem ciekawa jak zareagowały mi jajniki na CLO, nie czuję nic zupełnie, żadnych dolegliwości..
 
Do góry