reklama

clostilbegyt

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Paula lala, 28 Listopad 2005.

1. Paula lala

Paula lala Gość

czesc dziewczyny może któraś z was wie coś o tym leku

2. Magda

Magda Zaangażowana w BB

Tak, znam!
    magda

3. reklama
  4. Paula lala

Paula lala Gość

Czesc Magda powiedz czy przyjmowałaś go bo mi moja gina wypisała ale mam wątpliwości ponieważ staramy sie o dzidzie 4 miesiące i nie robiła mi zadnych badań wcześniej hormonalnych jedynie usg jajników na którym było widać owulacje zresztą zawsze miałam regularne cykle i owulacje. nie wiem czy mam go wziąc wypadałoby w piątek to 5 dzień od początku cyklu

5. anusieńka

anusieńka Gość

dziwne- stymulację Clo robi się w zaburzeniach jajeczkowania i owulacji.

6. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Zażywałam Clostlbegyt wielokrotnie. Od 5 do 9 dnia cyklu po jednej tabletce. Zawsze pod kontrolą lekarza. Od 9 dnia cyklu, co drugi dzien chodzilam na USG. Lekarz sprawdzał ile pęcherzyków dojrzewa i czy wszystkie pękają. Jeżeli pęcherzyki nie pękają wówczas trzeba odstawic lek, bo może się to skończyć torbielami. Czasami lekarze stosują ten lek nawet przy normalnych cyklach, by zwiększyć ilość pęcherzyków jajowych, a tym samym większyć szanse na zapłodnienie. U mnie ten lek powodowal uwalnianie 3-4 komórek jajowych. W ciążę zaszłam jednak po odstawieniu wszystkich leków. Kilkakrotnie, by wspomóc uwalnianie pęcherzyków w połowie cylku miałam podany domięśniowo Biogonadyl.

7. Paula lala

Paula lala Gość

dzieki dziewczyny chyba nie bedę go brała tymbardziej ze miałam juz 2 razy torbiel na jajniku i myśle ze mam jakieś skłonności do tego, a moja gina powiedziała zebym przyszła jak sioe skończą leki czyli za 2 miesiące i gdybym nie czytała ulotki i nie szukala w necie czegoś na ten temat to bym nawet nie wiedziała jak to sie moze skończyć.

8. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Ja też kiedyś trafiłam do lekarza, który ma bardzo dobrą opinię w naszym mieście. Przepisał mi clostilbegyt, kazał brać po 2 tabl (!) i przyjść do kontroli za 3 miesiące lub wcześniej, jakbym zaszła w ciążę! Więcej do niego nie poszłam. :o

9. Paula lala

Paula lala Gość

A już myślałam ze znalazłam dobrą gine, nie wiem do kogo mam iść moj poprzedni lekarz ciągle mnie leczył na nadzerki a miałam wtedy 18- 19 lat wiec on tez nie jest zaufany a najgorsze jest to ze niby każdy jest dobry. chyba zmienie choc moj mąż woli jak chodze do kobiety i ja sama też wole kobiety dzieki za rade Ewcik

10. reklama
  11. Magda

Magda Zaangażowana w BB

To ze lekarz nie zleca USG, nie musi oznaczac, ze jest zly. Sa rozne szkoly, rozne mozliwosci...
    Zainteresowal mnie natomiast Twoj problem z nadzerka. Czy jestes juz wyleczona?

pozdrawiam, magda

12. Paula lala

Paula lala Gość

Dzieki Magda za odpowiedz. Jeśli chodzi o nadżerke to obecna lekarka powiedziała ze nic takiego nie ma i nie było ze tpo tylko jakieś zaczerwienienie w okolicach wejścia do macicy spowodowane obtarciem lub tamponami, a moj poprzedni ginekolog mowił ze to nadzerka i jak za jakiś czas nie zejdzie to usunie ją. ja przestałam do niego chodzić, wypisywał mi ciągle jakieś leki dopochwowe i miałam tego dość. natomioast ta obecna lekarka wypisała mi tylko duphaston na poprawe śluzu a przy kolejnej wizycie clo i również duphaston na kolejne 2 miesiące dzisiaj wypada dzień wzięcia pierwszej tabletki ale sama nie wiem staramy sie 4 miesiące i nie miałam robionych zadnych badań jedynie usg jajników i owiedziała zeby sie zgłosić za te dwa miesiące o ciązy mnogioej spowodowanej clo mnie nie uprzedzała ani o możliwości występowania torbieli. mimo ze miałam już 2 torbele. nie wiem sama cio mam robić bardzo chce mieć dzidzie a jakoś nic nie wychodzi może problem tkwi w tej nadrzerce.

Poleć forum