reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

clotrimazolum globulki i wodnista wydzielina

cotynato

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2021
Postów
17
Witajcie!

Od jakiegoś czasu próbuje zwalczyć bakterie z układu moczowego. Dostałam antybiotyk i globulki clotrimazolum jako zabezpieczenie flory bakteryjnej. No i dziś zauważyłam, że poza biała wydzieliną rano wypłynęła także jakby woda. czułam dyskomfort mokrej bielizny i nie miała ona zapachu moczu. Około 13 przegrałam te majtki i już do teraz nie było powtórki sytuacji. Pytanie do mam, które w ciąży przyjmowały te globulki - czy miałyście może takie atrakcje podczas przyjmowania tych globulek? Zaczęłam się martwić, czy to nie sączące się wody płodowe, ale te raczej by pojawiły się ponownie między ta 13 a 21 ?! Jestem dopiero w 18 tygodniu ciąży i trochę się martwię :(
 
reklama
Hej :) Ja nie miałam akurat tych samych globulek ale stosowałam na noc najpierw antybiotyk w globulkach a potem probiotyk i po obu miałam z opóźnieniem wodnistą wydzielinę np. jak stosowałam je na noc to zaczynało mi to ''wypływać'' dopiero rano. Wydaje mi się, że raczej jest to normalne ale wiadomo, przez internet to zbyt wiele poradzić nie można :)
 
Hej :) Ja nie miałam akurat tych samych globulek ale stosowałam na noc najpierw antybiotyk w globulkach a potem probiotyk i po obu miałam z opóźnieniem wodnistą wydzielinę np. jak stosowałam je na noc to zaczynało mi to ''wypływać'' dopiero rano. Wydaje mi się, że raczej jest to normalne ale wiadomo, przez internet to zbyt wiele poradzić nie można :)
dzięki! ja pytam bardziej dla spokoju bo już jestem po kontakcie z lekarzem i bacznie obserwuje co się dzieje. Póki co sytuacja miała miejsce raz. Lekarka kazała obserwować ale moja ciekawska natura chce zbadać temat. Poprzednia ciaza była bez infekcji a jeszcze wcześniejsze 8 i 10 lat temu i nic już nie pamietam- wtedy brałam często .
 
Witajcie!

Od jakiegoś czasu próbuje zwalczyć bakterie z układu moczowego. Dostałam antybiotyk i globulki clotrimazolum jako zabezpieczenie flory bakteryjnej. No i dziś zauważyłam, że poza biała wydzieliną rano wypłynęła także jakby woda. czułam dyskomfort mokrej bielizny i nie miała ona zapachu moczu. Około 13 przegrałam te majtki i już do teraz nie było powtórki sytuacji. Pytanie do mam, które w ciąży przyjmowały te globulki - czy miałyście może takie atrakcje podczas przyjmowania tych globulek? Zaczęłam się martwić, czy to nie sączące się wody płodowe, ale te raczej by pojawiły się ponownie między ta 13 a 21 ?! Jestem dopiero w 18 tygodniu ciąży i trochę się martwię :(
Ja jestem w 17 tc I walczę z infekcją intymną juz chyba od miesiąca. Po każdych globulkach mam właśnie taki wypływ wydzieliny. Te mokre majtki to udręka 🙄 Wpadłam w panikę w środę ze to właśnie wody płodowe ale zrobiłam test na infekcję intymne i było ok (pH niezmieniona a przy siączeniu wód płodowych PH wzrasta do 8 i pasek robi się niebieski).
No to jedziemy na tym samym wózku 😉
 
Do góry