reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co brać, żeby się starać ;)

ninawieczorem

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2017
Postów
86
Cześć mamy i przyszłe mamy :D Postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy starać się o dzidziusia. Wiem, że powinnam zacząć brać kwas foliowy, ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś suplementu, który będzie miał nie tylko kwas foliowy, ale coś ekstra, bo mam już 30 lat i lepiej dobrze przygotować się do ciąży. Za miesiąc mam wizytę u ginekologa, więc on już mi pewnie powie wszystko co i jak, ale chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia?
 
reklama
No pewnie, że nie będę nic brać bez konsultacji z lekarzem ;) Tym bardziej, że i ja nie mam genialnej morfologii, więc nie chcę sobie tylko pogorszyć sytuacji.
 
Jasne, zdrowa dieta to podstawa. Przydałoby się też trochę ruchu, ale ja ostatnio awansowałam i ciężko u mnie z czasem, choć muszę jakoś ułożyć sobie plan dnia tak, żeby i na sport był czas, bo nie zajdę w tę ciążę :p OK, podpytam lekarza o mama dha premium. Dzięki za pomoc dziewczyny! Jeśli któraś ma jeszcze jakieś ciekawe opinie to chętnie wysłucham, bo lekarz za miesiąc ;)
 
Cześć mamy i przyszłe mamy :D Postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy starać się o dzidziusia. Wiem, że powinnam zacząć brać kwas foliowy, ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś suplementu, który będzie miał nie tylko kwas foliowy, ale coś ekstra, bo mam już 30 lat i lepiej dobrze przygotować się do ciąży. Za miesiąc mam wizytę u ginekologa, więc on już mi pewnie powie wszystko co i jak, ale chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia?
ja mialam zamiar zacząć brać ferti lady olimpu ale okazalo sie ze zaskoczyłam w drugim cyklu i nie zdazyłam..
 
Femibion natal 1. Poczytaj sobie o nim. Dobrzy lekarze go polecają. Niestety większosc ginekologow (akurat w moim miescie) slabo się zna na suplementach.
 
Kwas foliowy, dieta i ruch. Nie potrzeba żadnych suplementów. Na ruch zawsze powinniśmy wygospodarować trochę czasu.
 
Zgadzam się z poprzedniczką. Ja brałam tylko folik dobrze odżywiałam i każdą chwile poświęcałam na sport. Urodziłam zdrową córeczkę.
 
reklama
Do góry