reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co chwila sie budzi

reklama
Opcja za zimno za cieplo byla sprawdzana rozne kombinacje jak i wietrzenie pokoju.

Przeczytalam wlasnie cala ksiazke „kazde dziecko moze nauczyc sie spac” niby konkretnie wytlumaczone co i jak ale moje dziecko samo zasypia tylko czesto sie budzi albo ma krotkie drzemki w dzien i potem juz nie zasnie. Wiec nie dowiedzialam sie co mam zrobic... ale teraz faktycznie zęby ida bo wstaje co godzine czasem co 30min w nocy, ibuprofen dentinox itp nie dziala. Moze to poprostu takie dziecko..
 
Moja teraz też potrafi z 4 razy w nocy wstać ale to przez zeby tak mi się wydaje ale na szczęście dostanę butelkę i zaraz zasypia
 
Do góry