reklama

co ciekawego dla mam w Nowej Hucie

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez katjusza77, 19 Marzec 2013.

1. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

Hej Mamusie z Nowej Huty i okolic, poznajmy się i wymieniajmy informacjami, co można ciekawego zrobić/zobaczyć w Nowej Hucie jak się jest mamą albo przyszłą mamą ;-)

Ja mam na imię Kasia, mieszkam w starej części Huty, jestem mamą dwójki małych urwisów Natalki i Wiktorka i jestem na bieżąco z Ośrodkiem Kultury im. C. K. Norwida na Górali 5, więc będę dodawała wydarzenia, które się tam odbywają ale nie tylko, wiem, że w innych miejscach też dzieją się ciekawe rzeczy, więc piszcie, jak będziecie o czymś fajnym wiedziały! :-)

w przyszłym tygodniu, 26 marca w ARTzonie na Górali 4 w ramach Klubu Rodzica będzie warsztat pn. Istota macierzyństwa
    Istota macierzyństwa

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2013
  2. katjusza77

hej hej, kolejne ciekawe wydarzenia:

dziś o 17.00 bezpłatne, kreatywne warsztaty recyclingowe dla dzieciaków w wieku 7-12 lat, na Górali 4:
    Mała ArtZona

a w przyszłą środę (27-go) w Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14), warsztat o zaletach i wadach ekopieluszek:
    Ekopieluszki

miłego, wiosennego dnia wszystkim ;-)

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2013
  3. reklama
  4. katjusza77

coś dla starszych pociech (7-11lat) - darmowy Klub Kreatywnego Dzieciaka w Kuźni (14.00-16.30), w każdy wtorek i czwartek:
    Klub Kreatywnego Dziecka

i coś dla naszych bezcennych pomocników w opiece - warsztaty pod hasłem: Super Babcia, Super Dziadek! :-) pierwsze zajęcia - 4-go kwietnia są otwarte i darmowe:
    Super Babcia i Dziadek

5. wiolkast

wiolkast Szczęśliwa mama Eryka :*

6. wiolkast

wiolkast Szczęśliwa mama Eryka :*

7. katjusza77

wiolkast - dzięki za wsparcie! :-) linkuj bezpośrednio do imprez dziecięco/mamowych, będzie łatwiej ;))

a ja z nową porcją wydarzeń:

2 kwietnia o 11.30 w Kinie Sfinks Seans z Maluszkiem a w nim "Piąta pora roku", zapewniają półmrok na sali, przyciszony dźwięk, zaplecze na wózki i przewijak, dywanik i zabawki dla maluchów na sali kinowej albo opiekę dla maluchów w wieku 2-5 lat:
    Kino Studyjne Sfinks

a 3 kwietnia o 17.00 Mała ARTzona - darmowe zajęcia eko-kreatywne dla dzieciaków w wieku 7-12l:
    Mała ArtZona

4 kwietnia 10.30 - Aktywna Mama - można poćwiczyć z dzieciaczkiem (od 3 miesiąca) w Klubie Kuźnia:
    Aktywna Mama

może Wam sie przyda ;-)

a ja pozdrawiam Was świątecznie!
    Wesołego Alleluja!.jpg

8. katjusza77

Warsztaty w Klubie Kuźnia:

10 kwietnia: czy noszenie dzieci w chustach to tylko moda
    11 kwietnia: Świadone macierzyństwo
    24 kwietnia: wiosenny spacer z dzieckiem w chuście

Naturalnie jestem Mamą

Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2013
  9. katjusza77

W ARTzonie OKN, os. Górali 5:

10, 17, 24 kwietnia, godz. 17.00 - darmowe zajęcia artystyczno-ekologiczne dla dzieci (7-13 lat):
    Mała ArtZona

10. reklama
  11. katjusza77

w poniedziałek 15-go, w Kinie Sfinks, w ramach Seansu z maluszkiem "Niemożliwe", godz. 11.30, os. Górali 5:
    Kino Studyjne Sfinks

12. katjusza77

Dziewczyny w przyszłym tygodniu, w czwartek, w Kuźni będzie można poszperać i coś upolować na Szafingu ;-)

szafing plakat.jpg

Poleć forum