reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

co czytacie swoim maluchom?

reklama

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Od
14 Wrzesień 2007
Postów
10 263
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
#3
Ja swoim dziewczynkom czytam wierszyki Juliana Tuwima (numerem jeden jest Lokomotywa), Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej i Ewy Szelburg- Zarembiny:tak:
 

baka32

Zaciekawiona BB
Od
9 Maj 2011
Postów
49
Odpowiedzi
0
#5
Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 

nati2116

Szczęśliwa mamusia:)
Od
26 Marzec 2012
Postów
497
Miasto
Irlandia
Odpowiedzi
0
#6
My zaczeliśmy czytac bajki od miesiąca,dostał maluszek na chrzciny bajki z Empiku jakieś takie w dużej książce:-)tak jest 365 bajek na dobranoc.Bardzo fajne:)Polecam
 
Od
16 Listopad 2012
Postów
10
Odpowiedzi
0
#7
Dziewczyny a czytałyście swoim dzieciom jak były jeszcze w brzuszku? Słyszałam, że takie mówienie do dziecka czasie ciąży je rozwija.
 

BabyGiftShop_pl

Początkująca w BB
Od
23 Styczeń 2013
Postów
25
Odpowiedzi
0
#8
Znajoma czytała, chodziła również na koncerty dla mam z brzuszkiem, organizowane przez filharmonię. Maleństwo dopiero niedawno się urodziło, trudno więc zaobserwować jakiekolwiek efekty. Obecnie czyta dziecku wierszyki, krótkie bajki rymowane. Jak dziecko podrośnie, to będzie zapewne Andersen, bracia Grimm, La Fontaine.
 

anka87a

Fanka BB :)
Od
5 Czerwiec 2013
Postów
653
Miasto
Konin
Odpowiedzi
0
#9
Podobno niemowlaki najbardziej lubią rymowane wierszyki. Mój Ksawery pokazuje cudownie swój bezzębny uśmiech, jak mu czytam wierszyki Brzechwy :) Dzieci uwielbiają rymowanki (w jakimś poradniku przeczytałam), ja czytam praktycznie od samych narodzin... Polecam czytanie zmieniając głos. :)
 
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry