reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

co czytacie swoim maluchom?

W zasadzie wszystkie. Dziecko ma bardzo dużą wyobraźnię a czytanie jeszcze tę wyobraźnię rozwija, tak wiec warto jest czytać wiele rodzajów lektur:
rymowane wierszyki
ksiązki edukacyjne
historyjki
tradycyjne bajki
Oj sporo tego jest, ciągle wychodzą nowe ksiązki.

No i faktem jest, ze czytanie ksiażek usypia dziecko, maluch o wiele lepiej śpi. Rozwijamy również z nim więź.
Link do: Dlaczego warto czytać dzieciom? / Blog sklep-tolek.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry