reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytają czerwcówki

MamaTrójki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2012
Postów
274
Miasto
Katowice
Kochane juz nie długo będziemy miały spooooooooro mniej czasu dlatego ja ten wykożystuje na czytanie,ale nie tylko poradników dzieciowych czytam a właściwie dziś skończyłam ostatnią przetłumaczoną część sagi "pieśni lodu i ognia"-kocham te sage

a co wy czytacie?
 
reklama
Też uwielbiam tę sagę, zawsze z niecierpliwością czekam na dalsze losy, a pierwszy tom czytałam daaaawno temu :) (całość przeczytałam kilka razy) Aktualnie, jak synuś zasypia czytam trudi canavan, trylogię czarnego maga. Czytam drugi raz, bo nie mam nic nowego, a jestem uzależniona od książek. Niedawno też skończyłam trylogię igrzysk śmierci, ale to leciałam w przyspieszonym tempie, bo średnio mi się styl autorki podoba i sporo opisów reumatycznych opuszczałam :)
 
ja teraz w ramach oczekiwania na dalsze cześci sagi ,zaczynam "aparatus" A.Pilipiuka nie czytałam ale Pilipiuka lubie-poza tym całym zapijaczonym domorosłym egzrorcystom Jakubem W. reszta jego książek raczej ok
 
Pilipiuk ostatnio mi się nie podoba, facet jest płodny jak królik, ale coraz słabsze te książki moim zdaniem. No, ale Panów Jakuba i Semena to uwielbiam :)
 
Pilipiuk ostatnio mi się nie podoba, facet jest płodny jak królik, ale coraz słabsze te książki moim zdaniem. No, ale Panów Jakuba i Semena to uwielbiam :)
a mnie właśnie draznili za to trylogie "kuzynki""ksieżniczka""dziedziczki"kocham
rzeźnika drzew też uważam za niezłego wampira z m2 przeczytałam i był niezły.
Poza tym 2ksiażki Anny Brzezińskiej o babuni jagudce -tylko tykułów nie pamiętam bardzo polecam śmieszne teksty i zabawne komentarze wiedżmy super
 
A ja kochane polecam książki Becketta i Tess Gerritsen - fantastyczne thrillery medyczne. Teraz mam zamiar zabrać się za książki Joanny Chmielewskiej - w pierwszej kolejności "Lesio", dziś jadę po jej trzy książki do biblioteki, więc jak przeczytam to podzielę się wrażeniami :)
 
Nie no jestem zachwycona :-D

Myślałam już, że jak napiszę o Wędrowyczu, Edwardzie i Belli, Kuzynkach, Achai to mnie wyrechoczecie a tu proszę :cool2:

Lubię fantastykę lubię wampiry i królów i czarowników i wojowników i smoki i romansidła też lubię za to nie pociągają mnie kataklizmy nie do końca dziki zachód.

Ostatnio właśnie Achaja u mnie na stoliku
Przymierzam się do Igrzysk i sagi Lodu i Ognia

Fajny wątek:tak:
 
Kochana Palindromea jeśli chodzi o Becketta - to polecam każdą z czterech książek, zaczynając od Chemii Śmierci, Zapisane w kościach, Szepty zmarłych, na wołaniu grobu kończąc, choć ta ostatnia nieco odstaje od trzech pozostałych. Jeśli chodzi o Tess, to bardzo polecam książkę Chirurg i Grawitacja, w tej drugiej jest motyw ciąży :D Hmmm jeszcze mi się przypomniała książka, zupełnie innego gatunku. Otóż nie wiem czy kojarzycie Pattersona, on generalnie pisze bardzo dobre kryminały, ale jedna jego książka jest zupełnie inna : Listy pisane miłością. Przeczytałam ją hmmm chyba w dwa dni, może i krócej, i to jedyna książka, przy której uryczałam się tak, że aż miałam popuchnięte oczy. Heh pamiętam, że koniecznie chciałam ją skończyć, Luka i Tosia zasnęli podczas zabawy na podłodze i tak spali z dobre pół godziny a obudziło ich moje szlochanie :p
 
reklama
kochane jeszcze jedna genialna książka - można płakac ze śmiechu : King - Dolores Claiborne, do tej książki na pewno powrócę :)
 
Do góry