reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytają czerwcówki

Palindromea ano 4 dopiero, Harrego komuś pożyczyłam i nie pamiętam komu a poczytałoby się :)
a może masz jakieś ciekawe książki warte polecenia, chyba mamy podobne gusta :)
 
reklama
Isis apropos Greya słyszałam już od paru osób, że to świetna książka, właściwie wszystkie jej części! też się chyba skuszę:)

Ja właśnie skończyłam "Gosposia prawie od wszystkiego" Monika Szwaja. Dziewczyny polecam:)
 
Greya czytałam :) na początku miałam mieszane uczucia, ale można się wkręcić. Taki psychologiczny harlequin z dużą dawką seksu. Im dalej, tym ciekawiej.
 
za zaczynam "w głębi kontinum"jakoś tak sie pisze to o wych dzeci o twozeniu więzi w pierwotnych kulturach indiańskich gdze autorka była jakiś czas-naprawdę warto przeczytać przed porodem
 
Palindromea ano 4 dopiero, Harrego komuś pożyczyłam i nie pamiętam komu a poczytałoby się :)
a może masz jakieś ciekawe książki warte polecenia, chyba mamy podobne gusta :)

Nakręciłaś mnie i też wróciłam do Twilight :-D Kochany mężulo "zaaplikował" mi do komórki wszystkie części, więc jak w nocy nie mogę spać, to czytam (i nie muszę zapalać światła i przeszkadzać mu w spaniu). A w ogóle to mnie dziś zaskoczył i sam zaproponował oglądanie "Przed świtem cz. 2" :szok:

Proponowałabym Jodi Picoult "Krucha jak lód", "bez mojej zgody" - ale uprzedzam, książka pełna dylematów i z zaskakującym zakończeniem. Mogą nieco zdołować, ale są cudne i warte przeczytania.
 
Ostatnia edycja:
Nakręciłaś mnie i też wróciłam do Twilight :-D Kochany mężulo "zaaplikował" mi do komórki wszystkie części, więc jak w nocy nie mogę spać, to czytam (i nie muszę zapalać światła i przeszkadzać mu w spaniu). A w ogóle to mnie dziś zaskoczył i sam zaproponował oglądanie "Przed świtem cz. 2" :szok:

Proponowałabym Jodi Picoult "Krucha jak lód", "bez mojej zgody" - ale uprzedzam, książka pełna dylematów i z zaskakującym zakończeniem. Mogą nieco zdołować, ale są cudne i warte przeczytania.

bez mojej zgody to taki film oglądałam, a tej drugiej książki poszukam,
dzięki :)
 
Isis, jullix właśnie czekam na aż kurier przywiezie mi serię o Greyu. Czytałam sporo opinii, ale stwirdziłam, że najlepiej przekonać się na własnej skórze. Dam znać jak się czyta i jakie wrażenia.

Serię o wampirach czytałam i oglądałam. Też długo nie dałam się namówić, ale połknęłam bakcyla:-)

Smile4u na "Gosposię..." się chyba skuszę, fajnie brzmi:-):-) pewnie też fajnie się czyta
 
A ja męczę "Zahira" P. Coelho.
Męczę ją i męczę i skończyć nie mogę, a nie lubię brać się za coś nowego, gdy nie skonczyłam poprzedniej.

Muszę wysłać męża do księgarni albo biblioteki po coś lekkiego do czytania.

SMILE, Twoja 'Gosposia..." naprawdę fajnie brzmi :)
 
reklama
A "Gosposia.. " to pewnie Monika Szwaja ??? Czytałam parę jej książek :tak:. Rzeczywiście czyta się bardzo dobrze - lekkie , szybko wciąga :-). Też polecam !
 
Do góry